За HTC One М9 Случај HTC М9 Случај Покрие 5.0 инчен СТП Кожен Паричник Силикони Случај За HTC One М9 M 9 Флип Заштитна Торба Телефон
Ново

За HTC One М9 Случај HTC М9 Случај Покрие 5.0 инчен СТП Кожен Паричник Силикони Случај За HTC One М9 M 9 Флип Заштитна Торба

DEN 273.00
DEN 341.28

Во форма достапна за нарачката


Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам!!! - Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно. - Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедуваат доволно информации кога прави нарачка. За HTC One М9 Случај HTC М9 Случај Покрие 5.0 инчен СТП Кожен Паричник Силикони Случај За HTC One М9 M 9 Флип Заштитна Торба Телефон
Карактеристики : - 100% Сосема Нов и Висок квалитет на Оригиналниот кожа случај. - Уникатен дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа, без да се отстрани случај - се Обезбедува заштита од гребење, испакнатините, нечистотија, маст, и отпечатоци од прсти. - Лесен за употреба, мала тежина, Домот изградба и крои - Совршено одговара на вашиот мобилен телефон, флип стил, лесно да се отстрани и да го инсталирате. - Мешани цел купи 2 парчиња или Повеќе можете да добиете попуст од 5%.

Главните својства

Материјал:
кожа
Компатибилен Бренд:
HTC
Бренд Име:
MODAZONGYE
Карактеристики:
Луксузна СТП кожа
дизајн:
Обична,Бизнис,Гроздобер
Функција:
Анти-удар
Големина:
5.0 inch
Тип:
Паричникот Случај
Мало Пакет:
No
боја:
како се покаже слика
Dropshipping:
Поддршка
Wholesales:
Поддршка
Додаток Тип:
Moblie Телефон Торба
Компатибилен 1:
Телефон Случај За HTC One М9
Компатибилен 2:
Случај За HTC One М9
Компатибилен 3:
За HTC One М9 Случај 5.0 инчен
Компатибилен 4:
За HTC One М9 Телефон Случај
Компатибилен 5:
За HTC One М9 Случај Кожа
Компатибилен 6:
За hTC One М9 Случај

Избор на купувачот