AJIUYU За iPad mini 3 2 1 чаша Калено Стакло мембрана Челик филм За iPad mini3 mini2 Екран Заштита Зајакнато Случај стакло
Ново

AJIUYU За iPad mini 3 2 1 чаша Калено Стакло мембрана Челик филм За iPad mini3 mini2 Екран Заштита Зајакнато Случај стакло

DEN 444.00
DEN 468.00

Во форма достапна за нарачката


Експлозија доказ зајакнато стакло филм за Таблети
За i Pad mini 3、i Pad mini 2 、i Pad mini ,7.9 инчен
Други Таблета модели не им е дозволено да ги користите
Експлозија доказ и отпорен на гребење、HD、 Ultrathin
2 парчиња од зајакнато филм еден пакет (вклучувајќи слободно, за да се спречат несреќи, почетниците се држи лоша) многу прифатлива евтини опција

Пакување ×1pcs、Калено стакло филм ×2 парчиња、Користат алатки ×1pcs


Главните својства

Употреба:
PDA
Материјал:
калено стакло
Бренд Име:
AJIUYU
Количина:
2 Пакети
Карактеристики:
Нула Доказ
Пакет:
no
Компатибилен Бренд:
За Apple iPad

Избор на купувачот