Gdlyl Bluetooth Безжична Слушалка Headphone Bluetooth Слушалки Спорт Стерео Супер Бас Earbuds Со Микрофон за Водење на
Ново

Gdlyl Bluetooth Безжична Слушалка Headphone Bluetooth Слушалки Спорт Стерео Супер Бас Earbuds Со Микрофон за Водење на

DEN 599.00
DEN 767.52

Во форма достапна за нарачката

Поддршка прескокнете песните, волуменот на вредноста, кинески на англиски јазик менувањето. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Совршен компатибилност, поддршка повеќето мобилни телефони со bluetooth уред, таблет и десктоп компјутер Ова Bluetooth слушалките, звукот е многу добар, многу вреди да се купуваат за спорт искачи фитнес Ние се кандидира на строги тестови пред превозот, бидете сигурни дека секој производ е квалификуван. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.1 Слушалка Спортски Работи Фитнес Безжични Слушалки Стерео Супер Бас Earbuds Слушалки Со Микрофон за мобилен телефон Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Секој спор или негативни повратни информации сакате да започнете нема да го реши проблемот, ве молиме да се разбере тоа, ви благодариме! 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Sweatproof и отпорен на вода дизајн. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Може да поврзете два телефони во исто време. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ве молиме контактирајте со нас, прво ако добиете проблем производи, ние ќе го реши тоа за вас.Добредојдовте на нашиот магазин Bluetooth4. Големина : 72cm Достапни боја : Црна, Сина, Црвена, Bluetooth верзија : V4.1 за Поддршка на договорот : HFP/HSP/A2 DP/AVRCP Безжичен Опсег : 10m капацитетот на Батеријата : 70m Ah време на Полнење : 1~2 часа Разговорот : 4~6 часа Музика слушаат време : 4 часа Гласовен потсетник, стерео звук. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние само брод да се потврди цел адреси. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Главните својства

Функција:
За Мобилен Телефон,Спорт,HiFi Слушалки,За iPod
Поддршка СТАН:
No
комуникација:
Безжичната
Поддршка Apt-x:
No
Чувствителност:
103±3dB
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Бренд Име:
GDLYL
Vocalism Принцип:
Динамичен
Безжичен:
Yes
Број На Модел На:
S2
Линија Должина:
0.6 M
Зачестеност Одговор Опсег:
20-20000Hz
Контрола На Јачина На Звук:
Yes
Приклучок Тип:
USB
Активен Бучава Отказ:
Yes
Водоотпорен:
No
Конектори:
USB
Контрола На Копчето:
Yes
Со Микрофон:
Yes
Отпорот:
32Ω
Стил:
уво кука
Безжична Тип:
Bluetooth

Избор на купувачот