DIY Занает 60pcs 16mm Смола Круг Точки Кристал Flatback Cabochon Гем K10*3
Ново

DIY Занает 60pcs 16mm Смола Круг Точки Кристал Flatback Cabochon Гем K10*3

DEN 142.08

Во форма достапна за нарачката


Големина : 16mm
Боја : како на сликата
Топло Совет :
1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца. 2.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на страницата фото и вистинскиот објект. Ако имате било каков проблем, pls контактирајте со нас во секое време, ви благодариме!

Главните својства

Број На Модел На:
K10*3
Материјал:
Смола

Избор на купувачот