Дизел мотор контрола вентил за да го поставите F00V C01 044 F00VC01044 одговараат за 6pcs/многу
Ново

Дизел мотор контрола вентил за да го поставите F00V C01 044 F00VC01044 одговараат за 6pcs/многу

DEN 5069.00
DEN 6336.00

Во форма достапна за нарачката

Можете да добие пониски стапки за превозот, ако цел од Азиските земји.
• Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот, комуникација често е клучот за решавање на прашања. Квалитетни производи по најниска цена. Увозните даноци и давачки не се вклучени во точка цена или превозот цена. негативен фидбек е многу фер кон нас. Ние ги надмине вашите очекувања, нудејќи им на свежа храна.
Но, имајте на ум дека превозот бесплатно е неповратни.
Ве молиме оставете ја вашата белешка како цел, ако тоа е потребно.
• Ние поддршка на пратката од DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, EMS, итн.
Ние може да ви вратат или ви испрати други производи да ги замениме. Ние го прават нашите најдобри за да ви овозможи со највисок квалитет на производи.
Ние ќе започне обработка вашата нарачка откако вашата исплата е расчисти и потврдена. Сите се враќа треба да бидат дискутирани и договорени со нас. Секој објект ќе биде предаден до вашата АДРЕСА НА e Bay. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса
на e Bay е вашиот вистински превозот адреса пред да плаќаат. Ве молиме контактирајте со нас веднаш, доколку ставката што сте ја купиле не е доставен во совршена состојба.
Плаќање Политика
Ние прифаќа Pay Pal за плаќање само.
Превозот информации
• Поради безбедносни причини, ние само брод налози за испорака адреса што се регистрирани. Ако сфатите дека објектот е купен по грешка или погрешен информации се дадени
ве молиме контактирајте со нас за ПОБРЗО приспособување.
• Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас веднаш, пред да замине на Неутрален или Негативен фидбек.
Гаранција
Повеќето производи што се продаваат има 1 месец гаранција за СЛОБОДНИ.
Клиент ,Задоволување , Гаранција
1.
• Меѓународни клиенти се одговорни за сите царинските давачки, даноци и брокерски провизии да се посвети на курир или владата.
Повратни информации
• Вашето задоволство е она што ние се стремиме.
Политика За Испорака
1. Некои региони може да бара минимална доплата за превозот од курир.
Позитивни повратни информации ќе биде прифатена, ако сте задоволни со вашите предмети. Секој објект да НЕ дојде со ФАКТУРА.
Овие трошоци се на купувачот одговорност.
И покрај тоа што е право.
За да се избегне поведување на неплатени објект случај, ве молиме да се плати во рок од 4 дена.
Ако има некои неправилни во процесот на производство
ние ќе размена или да го поправи тоа за СЛОБОДНИ.
Политика На Враќање
1. Ние сме посветени на обезбедување највисоко ниво на онлајн услуга за клиентите. Ако ви треба нашата помош, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе бидеме среќни да ви помогне и да прават нашите најдобри за вас!
• Ако видите дека пакетот дека курир се обидува да ја испорача е оштетен, ве молиме да се пополни барањето форма или да не се прифати тоа.
Ние ќе се потрудиме да ви одговори што е можно поскоро. ИЗВЕСТЕТЕ НÈ веднаш, ние ќе организира замена/поврат на вашата цел колку што е можно поскоро. И покрај тоа што ние секогаш ја испита секој објект многу внимателно
пред тоа се испратени надвор од нашиот магацин
ве молам, разберете дека недостатокот или штетата може да се случи на начин да се оди.
Опис :
Име на производ : Инјектор Вентил/Контрола вентил
Производ модел : F00 VC01044
Состојба : Нова
одговараат за инјектор : 0445110064 0445110101 0445110126
Квалитет : 100% Професионален Тест
Ние, исто така може да ги обезбеди следниве контрола вентил : F00 RJ01159 F00 RJ02472 F00 RJ01727 F00 RJ02035 F00 RJ01479 F00 VC01365 F00 RJ02056 F00 RJ02130 F00 RJ02806 F00 VC01383 F00 RJ01704 F00 RJ01941 F00 VC01363 F00 VC01367 F00 VC01371 F00 RJ00399 F00 RJ01657 F00 RJ01692 F00 VC01358 F00 RJ02466 F00 RJ02103 F00 RJ02278
F00 VC01033
F00 RJ01533
F00 VC01359 За нас 1.

Главните својства

Бренд Име:
DEFUTE
За Возило Брендови/Модел:
Isuzu
Производителот Дел Број:
F00RJ02056
Сертификати:
ISO9001/9002
Тежина:
0.054 kg
Квалитет:
100% тест

Избор на купувачот