2017 нови пристигнување есен жените плетење pullover џемпер и x-долго рашири вест се облекуваат женски костуми со висок квалитет ZL634
Ново

2017 нови пристигнување есен жените плетење pullover џемпер и x-долго рашири вест се облекуваат женски костуми со висок квалитет

DEN 1430.00
DEN 1788.00

Во форма достапна за нарачката


Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1. Поради рака мерење ве молиме овозможи мало отстапување(1-3cm) за мерење на податоци. 2. Бојата на вистинскиот објект може малку да се разликуваат од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикан од светлината на вашиот монитор и светлина од светлината. 3.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Објектот ќе биде испратена до купувачот превозот адреса само, па ве молиме да ја Потврдите вашата е достапна адреса за, пред да плаќаат преку . Но, понекогаш меѓу националните испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. Ако не го добиете вашиот објект ontime, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање. Испорака Метод : На предмети ќе биде испорачуван Кина Пост , Тоа ќе потрае 15-25 работни дена од пратката датум. Предметите ќе бидат испратени од страна на USPS во САД, Апсолутно Безбедно! СЕКОЈ ПАКЕТ Имаат СЛЕДЕЊЕ на БРОЈ. Тоа ќе трае 7-12 работни дена од пратката датум. Ние исто така снабдување со DHL, UPS-от, EMS изразат испорака, но треба платат повеќе пари за да го изразат испорака. Превозот Време : Сите предмети ќе бидат испратени до вас во 3-15 работен ден По купувачот успешно плаќање . Проценето време на испорака Меѓународниот пакет трае околу 15-60 дена да брод на дестинација; Од поштата минатото превозот статистички извештај. Се враќа прифатени во рок од 14 дена по купувачот примање на стварта.(Со исклучок на contrived штета документот или misusage).100% money-back Загарантирани! Сите производи ќе бидат тестирани во 100% пред породувањето. Ако објектот е избега од преработка на поштенски,Купувачот има до 14 дена од денот на приемот за размена на нова. Сите превозот обвиненија за вратени производи ќе бидат платени од страна на купувачот,ве Молиме контактирајте со нас за враќање адреса Ние остави позитивен фидбек за вас по добивањето на плаќање. Вашето мислење е многу важно за нас, позитивни повратни информации и 5 Бодови НСД е високо ценет. Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации или 1 поен, 2point ниска НСД или да се отвори било која спорови и , ве молиме да ни даде можност да ги разреши евентуалните проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби.

Главните својства

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Никој
Број На Модел На:
ZL634
Јака:
О Деколте
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Pullovers
Материјал Состав:
Полиестер, Памук
Sleeve Стил:
Фенер Ракав
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Половина
Декорација:
Никој
Бренд Име:
jsfly
Техника:
Хеклани
ткаенина име:
плетење
Главната ткаенина содржина:
Памук
состојка од основна ткаенина содржина:
51%-70%
Сезоната:
Есен
боја:
kakhi, црна, зелена, кафе
Големина:
F
Мекост:
Мека
Место на Потекло:
копното, CN
Шема:
bodycon
Комбинација форма:
Одговара

Избор на купувачот