2017 Слаби Печати Костим за капење, Осип Guard Жените Долг Ракав Lycra Rashguard Tees Жена Сонцето УВ Заштита UPF 50+ Surf Нуркање, T-shirt
Ново

2017 Слаби Печати Костим за капење, Осип Guard Жените Долг Ракав Lycra Rashguard Tees Жена Сонцето УВ Заштита UPF 50+ Surf Нуркање,

DEN 782.00
DEN 1116.96

Во форма достапна за нарачката

Жените Бански Осип Guard Tees & Блузи Бренд : Sbart Материјал : Lycra (85% Најлон + 15% Spandex) Големина Водич : женски Блузи Големина Водич : Големина Должина(cm) Биста(cm) Половината(cm) Ракав(cm) Висина(cm) Тежина(kg) S 55 74 62 63 152-162 40-47.5 M 57 78 66 66 158-168 47.5-55 L 59 82 70 68 166-175 54.5-60 XL 61 86 74 70 174-188 60-70
Големина : ве Молам да се споредат детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење, Тоа е Lycra Ткаенина,добра elactic, тоа би можело да се водат околу 15-20 cm . ви благодариме. (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи) Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од подолу се слики, ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Осип Стражари
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Пол:
Жените
Бренд Име:
Sbart
Материјал:
Lycra,Spandex,Најлон
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
97
Шаблон Тип:
Печати

Избор на купувачот