TFTP-10pcs Багаж Ознаки Куфер Етикета Торба Патување Додатоци
Ново

TFTP-10pcs Багаж Ознаки Куфер Етикета Торба Патување Додатоци

DEN 94.00
DEN 98.40

Во форма достапна за нарачката

НЕ одговара за бизнис картички. Компактна големина да може лесно да се стави било каде во џеб.
Напомена : Без заштитен филм пред празни хартија, па тоа ќе биде НЕ е водоотпорен.
Отстранлив трајни пластична лента, лесно да се закачите и да ги отстраните. Јасно појас го поврзете вашиот багаж и ознака тесно.
големина;9*5cm/3.54*1.97 инчен
материјал : ПВЦ
боја : црна
Спакуван вклучуваат : 10pcs Багаж Ознаки witn Транспарентен бенд
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е /- 1-3cm.
боја : зелена

Главните својства

Големина:
M
Бренд Име:
WOVELOT
Главен Материјал:
ПВЦ
Патување Додатоци:
Багаж Ознаки
Шаблон Тип:
Цврста
Тип На Објект:
Патување Додатоци

Избор на купувачот