2 парчиња/пакет Носат Косата Кинески Calligraphy Четка Уметник Сликарска Четка Пенкало Кинески Мастило Четка Пишување Четка Пенкало Bi Mo
Ново

2 парчиња/пакет Носат Косата Кинески Calligraphy Четка Уметник Сликарска Четка Пенкало Кинески Мастило Четка Пишување Четка Пенкало

DEN 2155.20

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип:
calligraphy пен
Бренд Име:
ТАИ HONG YI
Спецификација:
Larger Regular Script
Губење на материјал:
Повеќе Косата
Големина:
42*2*2cm
Број На Модел На:
ЕЈ-0114
Губење на материјал:
имајте коса
Количина:
2 парчиња/пакет

Избор на купувачот