За LG V20 Мобилен Телефон Пливање Фитнес, Трчање Спорт Рака Бенд За LG Перо 3 LS777 Прилагодливи Armband Заштита Торбичка Случај
Ново

За LG V20 Мобилен Телефон Пливање Фитнес, Трчање Спорт Рака Бенд За LG Перо 3 LS777 Прилагодливи Armband Заштита Торбичка Случај

DEN 110.00
DEN 116.16

Во форма достапна за нарачката


Ве молиме Contanc на нас кога ќе го добиете проблем на транспорт на владата и време :
1.производот е бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" И "Продавачот за Испорака Метод",кој не може да биде песна откако пратката лево Кина. Се враќа за замена се дозволени и треба да биде инициран од страна на купувачот во рок од 10 дена од денот на приемот. За било која причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да замине на повратни информации до нас. Delievery време pls се однесуваат на табелата подолу : **Pls имајте на ум дека delievery време може да се разликува. Гаранција & Политика На Враќање : 1. Особено во шпицот пати.Ако ви треба целосна следење,ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" или Други Брзо Deivery, и да додадете на пари за следење.За LG V20 Мобилен Телефон Пливање Фитнес, Трчање Спорт Рака Бенд За LG Перо 3 LS777 Прилагодливи Armband Заштита Торбичка Случај руски Пријател се Обрне Внимание ве Молам!!! Ве молиме понуда на примачот име и презиме во ред. Ние НЕ сме одговорни за било доцнење или објект исчезнати за време на delievery inlcuding но не ограничувајќи се на царинските поштенски проверка, штрајк, сила majure итн. По 2 месеци на купување, купувачот треба да се обрне 2 начини на превозот на трошоците и другите давачки кои може да генерирани.Ве молиме не го отвори спорот во рок од 60 работни денови, Ако по 60 работни денови уште не сте ја прими пратката, ве молиме контактирајте со нас да се реши тоа. Клиентите задоволство е нашата најголема извршување и начин за нас, за успех, затоа вашите повратни информации е многу важно за нас. Ако не го добиете вашиот цел на време, pls контактирајте со нас прв и дозволете ни да ви помогне да го направите истрагата.Ако вашиот потврда време ќе крај, уште не сте ја прими пратката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака за вас во прв пат. Купувачот е одговорен за враќање превозот цена под никакви околности. Ако имате било какви посебни барања во царинската декларација, pls известите кога ќе ги нарачате.Белешки : 1. Увозни давачки, даноци и/или било кои локални трошоци не се вклучени во точка цена или превозот товарни обвиненија. Превозот во некои земји е побрзо, а некои други земји може да потрае подолго време за да се дојде поради строгите царинење. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или да се отвори било спор, ви благодарам многу за вашиот kindest соработка однапред. Ако сакате да се вратите на вашите купени предмети за поправка/замена/наплата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да го испрати назад. Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации, бидејќи ние мислиме дека ова е win-win ситуација. Фотографиите прикажуваат на нашите продавница е само за илустрација цел само. За првите 2 месеци, ние ќе плати еден начин превозот цена од Кина на купувачот. Повратни информации : 1. Треба да се потврди со нас пред да плаќаат ако имате било каков сомнеж. Pls проверете со вашиот царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да го купат.
Превозот и Ракувањето со : Ние ќе се определи превозот курир, во секој оглас, најчесто ние брод од воздухопловната. Ние сме спремни да го реши секој проблем вклучувајќи неисправни предмети или исчезнати предмети, но ве молиме ни e-mail за наплата или замена. Ние нормално означите вашиот предмет како ПОДАРОК, изјави вредност вообичаено помалку од УСД$30 за товарен лист, со цел да се намали или неважечки вашиот увоз доход.

Главните својства

Бренд Име:
LUOSHUYAN
Број На Модел На:
ЗА lg
SKU:
ssy
боја:
Сина,Виолетова,Портокалова,Розова,Црвена,Темно Црвена,Црна,Бела,Сива,Небо Сина,Жолта
Продажбата на начин:
промет на големо и промет на мало со
Функција:
Прилагодливи Armband заштита торбичка Случај
Стил:
Мобилен Телефон Пливање Фитнес, Трчање Спорт Рака Бенд
Пакет:
OPP вреќа
статус:
во парк
Компатибилен Телефон Модел 1:
За LG Перо 3 LS777
Компатибилен Телефон Модел 2:
За LG V20

Избор на купувачот