Брзина Метар Часовник Инструмент Случај Мерачи Броило Tachometer Покритие За XJR1200 XJR 1200 1989 1990 1991 1992 1993 1994 1995 96 97
Ново

Брзина Метар Часовник Инструмент Случај Мерачи Броило Tachometer Покритие За XJR1200 XJR 1200 1989 1990 1991 1992 1993 1994 1995

DEN 2449.00
DEN 2721.60

Во форма достапна за нарачката


6019
945
6080
940
100% Сосема Нов, Никогаш Не Се Монтирани, Висок Квалитет На Боја Како Слики Материјал : Пластика
Лесно Да Се Инсталира
Заштитете го вашиот брзинометар од оштетување или нула
Користете АБС материјал за подобрување на школки цврстина и стабилност
Висок квалитет на брзинометар покрие материјал кој е траен и не е лесно да се скршени од striken или сонцето сјае
Погодни За : ЈАМАХА XJR1200 1989-1997

Главните својства

Бренд Име:
JFGRACING
Име На Модел:
B09071053
Објектот Должина:
15cm
Објектот Ширина:
8cm
Објектот Висина:
5cm
Објектот Тежина:
0.51kg
Објектот Дијаметар:
15cm
Материјал Тип:
Пластични

Избор на купувачот