Leige Накит Ветување Прстен Природни Smoky Кварц Прстен Круг Намали Браун скапоцен камен Солидна 925 Фунта Сребрен Прстен Подароци за Жени
Ново

Leige Накит Ветување Прстен Природни Smoky Кварц Прстен Круг Намали Браун скапоцен камен Солидна 925 Фунта Сребрен Прстен Подароци

DEN 2563.00
DEN 4272.00

Во форма достапна за нарачката


Бренд : Leige Накит Главен Камен : Природни Smoky Кварц Акцент Камења : CZ Камен Големина : 6*6 мм Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 0.81 carats Печат : s925 Камен Намалување на : Круг Намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : 6~13 дена
Испорака
1. Објектот ќе биде подготвен за пратката во рок од 5 дена откако ќе добиете потврда на уплатата од Aliexpress;
2. Бесплатен превозот : Fed Ex ќе биде нашиот пред превозот methord, тоа е побрзо и побезбедно за вашиот испорака. E-пакет ќе се користат само ако се остави PO box adrress;
3. Вашиот телефонски број ќе биде побарано како за меѓународен испорака, исто така, ќе им помогне на курир за да ги добиете во контакт со вас еднаш објектот arrivered;
4. Не бидете сигурни дека на адресата што е предвидено е точно и комуникативен.
5. Сите наши накит ќе биде добро спакувани и испратени во специјален подарок кутија;
Прстен Големина На Табелата
Сертификат Примерок на Гем Identigication
Ние стоиме зад нашите накит, тие се направени со висок квалитет gemstones од страна на професионални jeweler. Подолу е сертификатот примерок на нашата скапоцен камен кој е идентификуван со ЦВА.
По Продажба На Услуги
1. Можете да ја има 7 дена да поднесат барање за враќање, ако објектот ќе примите не е како оној кој го очекува, на враќање такса ќе биде под вашите трошоци;
2. Враќање е прифатена само ако објектот ќе се врати во неговата оригинална состојба и покажува unworn и неискористени;
3. Рефундирање ќе се направи откако ќе добие врати објектот.

Главните својства

Прстен Големина:
Помалку од 4, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12 и поголем
Гем Боја:
Браун
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
LeiGe Накит
Главниот Камен:
Smoky Кварц
CertificateType:
ЦВА
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Стил:
Чешка
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Prong поставување
Метал Печат:
925,Фунта
Обликотшема:
Круг
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
RPR66199-SQ

Избор на купувачот