20pcs/многу Два звучници во и надвор од внатрешниот круг се отвори со дупка големина на 49mm позлата бела терминал
Ново

20pcs/многу Два звучници во и надвор од внатрешниот круг се отвори со дупка големина на 49mm позлата бела терминал

DEN 2636.00
DEN 3379.20

Во форма достапна за нарачката


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$122.5
$27.7
$24
$23
$21.9
$17.2
wy-приклучок-крај
Два звучници во и надвор од внатрешниот круг се отвори
со дупка големина на 49mm позлата бела терминал
20pcs/многу

Главните својства

боја:
20pcs пакет
Број На Модел На:
конектор

Избор на купувачот