Црна свила Sequins Африкански чипка 2017 Африкански Чипка Ткаенина Изненадување Африкански Чипка Ткаенина Висок Квалитет француска чипка Облека материјал
Ново

Црна свила Sequins Африкански чипка 2017 Африкански Чипка Ткаенина Изненадување Африкански Чипка Ткаенина Висок Квалитет француска

DEN 1742.00
DEN 3168.00

Во форма достапна за нарачката


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$109
$99
$76
$66
$76
$117
$99
$99
wy-приклучок-крај
добредојдовте на нашата продавница
5 Дворови/парче
Материјалот е 100% швајцарска вода растворлив чипка ткаенина
Испорака ден е 3-5 работен ден
имаме голем број на варијанти се достапни од берза.
Тоа е од врвен квалитет и цена е разумна.
Тие се на lastest мода и многу популарна со модерна дами.
ве молиме испратете е-пошта до нас или контактирајте со нас во секое време.
Ние може да се gurantee на повеќето сигурен квалитет.Имаме сеопфатна услуга по продажбата .
Плаќање :
1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел. Ние ја прифати кредитна картичка,western union и така натаму.можете да ги најдете методи за плаќање подолу "купи сега".Ако треба да се плати преку други методи на плаќање,pls контактирајте ме слободно.Сите плаќање ќе се зачувам,pls воопшто не грижете се за нешто.
2. Купувачот е одговорен за било кој данок или должност обвинет од страна на својата земја.
Превозот :
Бесплатен превозот, цел ќе бидат испратени од страна на DHL или FEDEX и ПРОЗОРЦИ обично.
Нормално објектот ќе пристигне во рок од 2-5 работни дена откако ќе бидат поставени.
Регионот
Превозот Агент
Обработка & Испорака
САД, Канада
DHL, FEDEX,ДРУГИ
2-4days
Велика БРИТАНИЈА, IR, Западна европа
DHL,ДРУГИ
3-5days
Европски
DHL, UPS-ОТ, EMS ДРУГИ
3-6days
Блискиот Исток
DHL, EMS ДРУГИ
4-7days
Австралија, Нов Зеланд
DHL, UPS-ОТ ДРУГИ
3-5days
Азија земја
DHL ДРУГИ
2-4days
Африка земјата
DHL, UPS-ОТ ДРУГИ
4-7days
Јужна Америка
DHL, UPS-ОТ, EMS ДРУГИ
4-7days
Пакетот ќе бидат означени како "подарок", или "пример" за лесно царинење,и напишете вредност толку ниско, како е можно.
Политика На Враќање :
Размена Само
1. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот. Купувачот е одговорен за сите дополнителни превозот надомест.
2. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети.
Повратни информации :
Клиентите задоволство е многу важна за нас.Ако сте задоволни со предмети кои сте ги добиле,pls остави добар фидбек.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Ние ќе го проверат квалитетот внимателно пред испраќање, и вашиот satisfation е guranteed !
започнете
крајот

Главните својства

Тип На Производ:
Чипка
Ширина:
135CM
Функција:
Еко-Пријателски,Гума За Џвакање,Вода Растворливи
Број На Модел На:
16L-80
is_customized:
Yes
Материјал:
Полиестер / Памук
Техника:
Извезена
Декорација:
Sequins
Ткаенина Тип:
Mesh
боја:
види детали
Функција:
Еко-Пријателски
Стил:
Чипка во Африка
Бесплатен превозот :
ПРОЗОРЦИ/DHL/EMS/ФЕДЕКС
Повод:
партија ,свадба ,облека, одговараат на
1 Парче:
5 Метри
Долго:
4.5 метри
Големина:
(5yards)во должина(околу 4.5 метри)
Материјал:
100% Памук
време на испорака:
Во рок од 3-7 дена по добивањето на плаќање

Избор на купувачот