10 пар оригинални уво влошки Перница за JBL J88 J88i слушалки ( earmuffes/Слушалки перница)
Ново

10 пар оригинални уво влошки Перница за JBL J88 J88i слушалки ( earmuffes/Слушалки перница)

DEN 3792.00

Во форма достапна за нарачката

Опис На Производот
Пакет се вклучени :
1.1 Замена Earpads Компатибилен Со JBL j88/J88i Мека Удобно Earpads
1 .2 Производи се во согласност со Европските ROHS заштита на животната средина барања;
2. 1 lot=10 пар=20 Компјутери Боја : Црна
Производ Слики Биле Однесени Во Вид
100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Материјал : Помек Leatherette и Пена
Совршено Се Вклопуваат
Овој Модел Е Компатибилен Со JBL J88/J88i h eadphones
Нарачана(Тоа е Оригинал)

Главните својства

Материјал:
кожа
Пакет:
Yes
Бренд Име:
V-MOTA
Тип На Објект:
Уво Влошки
боја:
Црна
Број На Модел На:
За J88
is_original:
Yes

Избор на купувачот