2 Парчиња Мотоцикл Масло Филтер За Kawasaki KLX110 А1-А5, A6F-A9F,CAF-CEF,ДАФ-DFF 2002-2015 KSR110 2003-2008 04 05 06 07
Ново

2 Парчиња Мотоцикл Масло Филтер За Kawasaki KLX110 А1-А5, A6F-A9F,CAF-CEF,ДАФ-DFF 2002-2015 KSR110 2003-2008 04 05 06 07

DEN 388.00
DEN 479.52

Во форма достапна за нарачката

Овие трошоци се на купувачот одговорност.
7/8 Лево и Право Мотоцикл Хидраулични Сопирачки Господар Цилиндар Спојки Лост За повеќе производи :
Состојба : Нова и Никогаш не се инсталирани Мора да биде инсталиран од страна на искусни или професионалци.
Од Воздухопловната : Генерално, за 21-28 дена за САД ; 25-30 дена на велика БРИТАНИЈА, АУ, Америка, Западна Европа, Азија.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие additionalcosts ќе биде пред наддавање / купување. Резервни 100% Нови
Висока класа на квалитет и многу издржливи
Висина : 35 мм
Надворешен Дијаметар : 50 mm
Пакет : 2 Компјутери
Ве молам проверете дали вашиот мотор модел и година е во нашите fitment!!Ви благодариме!!
Гас Гас АТВ
450 Диви HP (АТВ) 03-07
Гас Гас Мотоцикл
400 FSE / СМ 03-07
450 FSE / СМ 03-07
450 FSR / ЕЗ / СМ 08
450 Pampera 07-08
510 ЕЗ / СМ 09
H o n d АТВ
ATC250 ES Големи Црвени 85-87
TRX250 85-87
TRX250 X Fourtrax 86-92
TRX300 (2 WD) 88-01
TRX300 ЕКС 93-02
TRX300 ЕКС Sportrax 03
TRX300 ЕКС Sportrax 04-08
TRX300 ПРЕПРАТЕНА Fourtrax (4 WD) 87-01
TRX300 X-9 09
ATC350 X 85-86
TRX400 X-9,A,B,C,D 09-13
TRX700 XX-8,9 08-11
H o n d Мотоцикл
AX1
CBR250 R/РА-Б,Ц,DMC41 11-13
CBX250 РС 00
CBX250 RSE 83-86
CRF250 L-D,E,F 13-15
NX250 MD21/MD25 88-95
TLR250 85-87
XL-X250 RD,ПОВТОРНО Japan83-84
XL250 Р Baja Japan91
XL250 РК,ТА Pro Link MD03 82-83
XL250 ПОВТОРНО,RF,RH (XLX) ND11 84-87
XL250 РЛ 90
XR250 Baja (Филтер за Воздух - Пена Само)
XR250 L 91-99
XR250 R-L,M,N,P,R,S,T,V,W,X,Y,1,2,3,4 (Филтер за Воздух - Пена Само) 90-04
XR250 РК,RDME01 82-83
XR250 ПОВТОРНО,RF ME06 84-85
XR250 RG,RH (Филтер за Воздух - Пена Само) ME06 86-87
XR250 RJ,РК (Филтер за Воздух - Пена Само) ME06 88-89
XR250 Супер (Филтер за Воздух - Пена Само) 97-04
CB300 F-F 15
CBR300 R-E,F 14-15
XL-X350
XL350 RF,RG,RH ND03 85-87
XR350 RD,ПОВТОРНО,RF (Филтер за Воздух - Пена Само) 83-85
XR350 RG,RH 86-87
GB400 F,F2 Јапонија
GB400 H3 Јапонија
XR400 R-V,W,X,Y,1,2,3,4 (Филтер за Воздух - Пена Само) NE03 96-04
XR440 R/СМ-V,W,X,Y,1,2,3,4 (Филтер за Воздух - Пена Само) 96-04
GB500 Јапонија
GB500 TT, К Clubman 89-90
XBR500 FPC15 85
XBR500 FG,FH (27 PS) 85-86
XBR500 FG,FH (42 PS) 85-86
XBR500 G,HPC15 86-88
XBR500 SJ,SH (27 PS) 87-88
XBR500 SJ,SH (44 PS) 87-88
XR500 RB,RC,RD,ПОВТОРНО,RF 81-85
XL600 LD,ЛЕ,LF 83-85
XL600 LM-F PD04 85-87
XL600 Р PD03 83-87
XL600 RD,ПОВТОРНО,RF 83-85
XL600 РМ-G PD04 86-88
XR600 RF,RG,RH (Филтер за Воздух - Пена Само) PE04 85-87
XR600 RJ,РК,РЛ,РМ,RN,RP (Филтер за Воздух - Пена Само) PE04 85-90
XR600 RR,РС,RT,RV,RW,RX,RY,Р-1,R-2 (Филтер за Воздух - Пена Само) 94-02
FMX650 RD12 05-07
FX650 Vigor RD09 99-02
NX650 1,2 Dominator 01-02
NX650 J,K,L,M,N,P,Р Dominator RD02 88-94
NX650 S,T,V,W,X,Y Dominator RD08 95-00
SLR650 V,W,X,Y Vigor RD09 97-00
XR650 L (Филтер за Воздух - Пена Само) 93-15
XR650 R-Y,1,2,3,4,5,6,7 RE01 00-07
Kawasaki АТВ
KFX450 R B8 F,B9 F,БПО,BBF,BCS,BDF,BEF (KSF450) 08-14
KFX450 R B8 FA,B9 FB (KSF450) Чудовиште Енергија 08-09
Мотор Kawasaki
KLX110 А1-А5, A6 F-A9 F,CAF-CEF,ДАФ-DFF 02-15
KSR110 03-08
BN125 А1,А2,A3,A4,A5,A6,A7,A8, A6 F,A7 F,A8 F,A9 F Eliminator 98-09
KLX125 CAF,CBF,CDF 10-14
KLX125 ДАФ,DBF,DDF Д-Tracker 10-14
KLX140 A8 F,A9 F,AAF,ABF,ACF,ADF,AEF,AFF 08-15
KLX140 L B8 F,B9 F,БПО,BBF,BCF,BDF,BEF,BFF 08-15
KL250 Г4-Г-7 Супер Sherpa 00-03
KL250 G9 F Супер Sherpa 09
KLX250 90-92
KLX250 D2-D4 (KLX250 R) 93-96
KLX250 R (LX250 E) 91-97
KLX250 S H6 F,H7 F 06-07
KLX250 S T9 F,TAF,TBF,TCF,TDF,TEF 09-14
KLX250 S9 F,Б,SBF,SCF,SDF,SEF 09-14
KLX250 SF W9 F,WAF 09-10
KLX300 A1-A10,A6 F,A7 F (KLX300 R) 96-07
KLX450 Р A8 F,A9 F,AAF,ABF,ACF,ADF,AEF 08-14
KX450 F-D6 F, D7 F,D8 F,E9 F,EAF,EBF,FCF,FDF,FEF,FFF 06-15
P o l a r i s АТВ
500 Забрана 06-07
500 Предатор 03-07
Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Ние брод на сите нарачка во рок од 48 часа!
Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа по приемот на вашата исплата.
Испорака на остатокот од светот, што обично се 21-35 работни дена,некогаш е потребно 30-45 работни дена или повеќе. Ако сакате да ја смените адреса,ве Молиме да ни даде порака веднаш ќе се направи исплата.
Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress е точно.

Главните својства

Тип На Објект:
Филтри За Масло
Објектот Ширина:
00inch
Име На Модел:
AJH-014
Објектот Тежина:
0.05kg
Објектот Должина:
00inch
Материјал Тип:
Хартија И Метал
Бренд Име:
ДИВЈАК
Објектот Висина:
00inch

Избор на купувачот