STONERING 2600mAh Х5 Батеријата за DOOGEE Х5 Pro Мобилен Телефон
Ново

STONERING 2600mAh Х5 Батеријата за DOOGEE Х5 Pro Мобилен Телефон

DEN 225.60

Во форма достапна за нарачката

modname=ckeditor
Карактеристики
- Висок Квалитет на батеријата
-Моќ Оценка 3.8 V2600m Ah
-Сите батерии се тестирани пред пратката
-Ова замена на батеријата има интегриран microchip за спречување на преполнувањето и издолжува на животниот век на батеријата
-Најдобра замена на батеријата со долго време на мирување и времето на разговор
-Мала тежина, висока капацитет и ниска отпорност
Батеријата операција време зависи од фактори како што се : Пренесување на моќ ниво,Сигнал (растојание помеѓу телефонот и на базна станица), Мрежните параметри дефинирани од страна на организаторот
Пакетот вклучува :
1 x Нов Стандард за Замена на Батеријата
Ние, исто така продаваат на големо количини, ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС
Начин На Плаќање :
* Ве молиме да го купат на aliexpress.
* Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно,ве молиме точно пред исплата.
* Ние само брод цел потврди адреса.Не прифаќаат промени адресата.
* Продавачот не е одговорен за погрешно Превозот Адреса.
Превозот Термини :
* Ние користиме поштата Услуги со следење на број .
* Проценето време на испорака за Кина е 30-90 дена.
* Време на испорака зависи од дестинацијата и други фактори(На пример : јавни празник, времето ефект). Ако не можете да го добиле по 30-90 дена.Ве молиме контактирајте со нас за вашите пакет статус.
Повратни информации :
* Ние го цениме вашиот повратните информации, ве молиме оставете ги вашите повратни информации и коментари .
* Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации за секој купувач кој заврши трансакцијата и остави позитивни повратни информации до нас.
* Пред да ни даде негативна/неутрален повратни информации, ве Молиме контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме за 100% задоволството на клиентите.

Главните својства

Бренд Име:
stonering
Компатибилен Бренд:
DOOGEE
Квалитетот сертификација:
CE
Оригинал или Не:
Компатибилен
Капацитетот на батеријата(mAh):
2201mAh-2800mAh
Број На Модел На:
X5

Избор на купувачот