Нови Microblading Пенкало Тетоважа Машина Тетоважа Пенкало Microblading Постојан Веѓа Алатки
Ново

Нови Microblading Пенкало Тетоважа Машина Тетоважа Пенкало Microblading Постојан Веѓа Алатки

DEN 220.00
DEN 432.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип:
Тетоважа Пиштол
Бренд Име:
siyady
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Материјал:
Пластични
Пиштол Тип:
Електричен

Избор на купувачот