Персоналните мода harem панталони мажите панталони pantalones hombre слаби секојдневен лабава облека за мажи pantalon homme есен зима
Ново

Персоналните мода harem панталони мажите панталони pantalones hombre слаби секојдневен лабава облека за мажи pantalon homme есен

DEN 3014.00
DEN 3312.00

Во форма достапна за нарачката


Мојот драг пријател : Постојат разлики помеѓу земјите, бидејќи облека големини , ве молиме да ми кажете вашата висина : ? см, тежина : ? см, рамо : ? см, градите : ? см, јас се избере вистинскиот производ за вас. Ви благодариме!

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Дебелина:
Midweight
Бренд Име:
YIYELANZHOU
Пред Стил:
Станот
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Должина:
Full Length
Број На Модел На:
A694
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Одговара Тип:
Лабава
Материјал:
Полиестер,Памук
Половината Тип:
Средината
Панталона Стил:
Harem Панталони
Декорација:
Чипка
Стил:
Англија Стил
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Пополнување:
Памук
Стил:
Моден

Избор на купувачот