Бесплатен превозот 10pcs/многу FAN4803CP2 FAN4803 4803CP2 DIP8 IC Најдобар квалитет
Ново

Бесплатен превозот 10pcs/многу FAN4803CP2 FAN4803 4803CP2 DIP8 IC Најдобар квалитет

DEN 365.00
DEN 384.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип:
Регулатор На Напон
Температурата На Работа:
Стандард
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
FAN4803
Бренд Име:
ZHIPU
Примена:
компјутер
Моќ Дисипација:
Стандард
Напон:
Стандард
Состојба:
Нови

Избор на купувачот