Gumay 1pc Висок Квалитет Пливање Прстен Inflator Нога Топката Воздух Надувување на Балони за Пливање Прстени Настан Базен Додатоци
Ново

Gumay 1pc Висок Квалитет Пливање Прстен Inflator Нога Топката Воздух Надувување на Балони за Пливање Прстени Настан Базен Додатоци

DEN 97.00
DEN 114.72

Во форма достапна за нарачката

Драги пријатели, Добредојдовте на нашата продавница! Ние сме на линија за производство кои можат да понудат Dropshipping , и ние може да им понуди на производи и трговија на Големо Цена . Нашиот професионален работен тим обезбеди добар квалитет производи, ние и ветуваме дека секој денар што го трошат на стоки вреди наместо на лажни еден.
Ве молиме љубезно забелешка : 1.Ако изберете Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус или Продавачот за Испорака Метод , ова превозот начин нема следење на број и тоа може само да се следи во Кина кога на пакет лево Кина, тогаш тоа не мора логистика информации, се додека не добиете пакетот.
2.Ако ви треба меѓународни следење на број, ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Ali Express Стандард на Превозот .
3. Ако имате Било какви прашања во врска со производ, ве Молиме Контактирајте со Нас Прво, пред да се Отвори расправа, или Остави Лош Повратни информации , Ние ќе ви помогнат да се реши што е можно поскоро.
4. Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве Молиме додадете нашата продавница на вашата Омилена Продавница ,можете да добиете Дополнителни Попусти за Нов Пристигнување Производи .
Опис :
Овој прирачник нога пумпа е лесен за употреба, складирање и понесете со вас било каде
Featrue :
Високо квалитетни и издржливи пластични материјали
Може да се користи за воздух топки, пливање прстен, итн
Лесен и лесно за вашиот превоз
Боја : Сина и жолта
Употреба :
Да се Надува : Прикачете винил црево да сина млазницата на воздушна пумпа
Да Разбивам : Прикачете винил црево да црвено млазницата на воздушна пумпа
Answer : ___________________________ Note :
Чувајте се далеку од децата, за тоа може да предизвикаат задушување
Пакет Се Вклучени :
1*пумпа

Главните својства

Бренд Име:
Gumay
Број На Модел На:
Пливање Прстен Inflator
Тип:
inflator

Избор на купувачот