БОГ-1Piece Круг Кристал Циркон Опал Уво Tragus ' Рскавица Earring Уво Студ Earring Тело Пирсинг Накит за секси жена 16G
Ново

БОГ-1Piece Круг Кристал Циркон Опал Уво Tragus ' Рскавица Earring Уво Студ Earring Тело Пирсинг Накит за секси жена 16G

DEN 135.00
DEN 135.36

Во форма достапна за нарачката


Опис *Бренд : БЛАТО *Нема Штета на Човечкото Тело *Стил : Тркалезна Циркон Опал Уво Хеликс Earring *Главен Материјал : 316l Хируршки Челик&Месинг&Опал&Циркон *Вратило Големина : 1.2*6mm *Гем Топка : 3мм *Врвот со Големина : 12.2*5mm *Метална Боја : Сребро *Опал Бои : OP17 *Многу 1pcs *Професионални Пакување за да се заштити вашата предмети
Детали Шоу
Плаќање
*Ние го прифаќаме Alipay тука
*Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
Превозот
*Сите предмети бесплатен превозот во светот преку Кина Пост Воздух Mail
*Брза испорака преку DHL/Федекс(една недела испорака) на располагање за да изберете
Услуга
*Ако производи не се исти како и опис или скршен во транзит. Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас
*За било која причина не сте задоволни со предмети,ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена
*Можете да не контактирате преку Trandemanger или не оставајќи ни порака на Aliexpress или e-mail нас. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа, а во рок од 36 часа за викендот

Главните својства

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Нередовните
Број На Модел На:
A1406
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Метали Тип:
Опал&Циркони
Материјал:
316l Хируршки Челик&Месинг&Опал&Циркони
Големина:
Shaft 16G(1.2mm),6mm Length
многу:
1Piece
топ големина:
12.2*5mm

Избор на купувачот