2017 Европски Лондон Лола Гроздобер Стил големи raccoon крзно јака вистински кожени јакни , Берберски руно велур еден парчиња палта
Ново

2017 Европски Лондон Лола Гроздобер Стил големи raccoon крзно јака вистински кожени јакни , Берберски руно велур еден парчиња

DEN 20177.00
DEN 28824.00

Во форма достапна за нарачката

* Материјал : 100% вистински велур кожа крзно едно парче грб
Вистински raccon Крзно Трим Јака
* Многу топло & убава, ВРВОТ подарок за себе или за вашите пријатели.
* Ние ќе брод парцела во најкраток можен рок по добивањето на својата цел.
* Вашето Задоволство е наша Дестинација. За било какви прашања ако имате ,ве молиме да бидат слободни да контакт.
Ние ќе ви одговори во 12 часот.
* Имајте на ум : Почитувани пријатели, ве Молиме да проверите на нашата големина на табелата прво, пред да се за да го стави на ред.
Искрено се надевам дека ќе може да се купи облека кои се вклопуваат во целост.
Големина на Табела : ±1-2cm е дозволено; (1inch≈2.54 см)
Големината на табелата за вашиот референца :
Напомена : Драги мој пријател, За голема големина прилагодено цел , ве молиме контактирајте со нас благодарение
Испорака : Бесплатна EMS/ e-ЕМС/ С С Express / DHL, немојте да се грижите за царина, обично ние ќе напишете вредност за $15-18 долари

Главните својства

Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Вистински Крзно
Бренд Име:
TOPINEUP
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Материјал:
Крзно,Јагнешко Крзно
Дебелина:
Стандард
Облека Должина:
Краток
Затворање Тип:
Патент
Стил:
Streetwear
ЗанаетТехника:
Природна Боја
Тип:
Лилјак Ракави
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Дебела Топло Крзно
Јака Тип:
Други
пред да летаат:
Патент
sleeve тип:
Редовни
облека технологија:
водата се мијат кожа
Моделирање на облека:
Тенок
Возрасна Група:
25 - 29 возраст
Материјал:
Вистинска Кожа

Избор на купувачот