Seicane 2 Din е радио за автомобил Fascia Стерео Интерфејс Рамка Панел за 2004 и 2007 година РЕНО ЛОГАН Трим Цртичка CD Инсталација Комплет Топла
Ново

Seicane 2 Din е радио за автомобил Fascia Стерео Интерфејс Рамка Панел за 2004 и 2007 година РЕНО ЛОГАН Трим Цртичка CD Инсталација

DEN 2709.00
DEN 2912.64

Во форма достапна за нарачката


Опис :
Оваа fascia е специјално дизајниран за модифицирани инсталација на 2 Din е радио за автомобил за 2004 и 2007 година "РЕНО" ЛОГАН.
Објектот Специфики :
Предмет Тип : Fascias
DIN Тип : 2 DIN
Погоден Возило Тип : "РЕНО" ЛОГАН
Година : 2004,2005,2006,2007
Сместување : Табла
Посебни Карактеристики : Радио Инсталација
Материјал Тип : ABS Пластика
внатрешниот мерки : 173*98mm
Објектот Тежина : 0.2 Kg
Место на Потекло : Кина (Копно)
П : дали оваа единица е компатибилна со мојот автомобил?
А : Ако сте сигурни за компатибилност на оваа единица, ве молиме да се чувствуваат слободни да се направи навремени информации за нашите услуги на клиентите претставници преку Разговор во Живо или да испратите фотографија на вашиот автомобил табла вклучувајќи го и моделот и година за да [email protected] Нашите професионални инженери ќе ви помогнат да проверите дали таа работи со вашиот автомобил.
П : Дали треба да се плати царински давачки ?
A : различни земји имаат Различни царински давачки стандард, но ние ќе вредност по цена на пакетот за помош од плаќање на даноци. Цената на пакет : Автомобил DVD/за $116.5, Автомобил Камера/за $10. Ние, исто така, може да го напишете пониски од оние вредност ние обезбедуваме според вашите потреби.
П : Дали овој систем за дозволи за DVD плеер за да пуштите додека возилото е во движење?
A : Да. Тоа може да работи додека автомобилот се движи.но за целосен екран е радио за Автомобил Играч не е во вклучително .можете да изберете DVD како опција во нашата продавница, Ние ќ испратите заедно со вас.
П : Како да се ажурира сајтот?
А : Оваа единица може да го поддржи IGO, Том-том, Route 66, Papago итн. Можете да го преземете мапа на Интернет.
П : Како да го поврзете rearview камерата?
A : ние треба да обезбеди детали на слики на жица врска настава за rearview камера.
П : 7. Зошто не радиото се добие било кој канал?
A : Радио антена во пакет треба да биде правилно поврзан за вашиот оригинален автомобил е радио антена и радио област треба да бидат соодветно избрани според вашата локација.
П : Зошто Bluetooth пропадне во спарување?
А : ве Молиме да користите нашата единица да пребарувате за вашиот телефон при спарување. Ако тоа не успее во спарување, ве молиме обидете се со друг телефон.

Главните својства

Тип На Објект:
Fascias
Материјал Тип:
ABS Пластика
Име На Модел:
S37RE011
Објектот Висина:
10cm
Објектот Тежина:
0.2kg
Година:
2004 2005 2006 2007
Специјални Функции:
Радио Инсталација
Објектот Ширина:
20cm
Објектот Должина:
40cm
Бренд Име:
seicane
Din Тип:
2DIN
200000204:
200000633
Погоден Тип На Возилото:
за РЕНО ЛОГАН 2004 2005 2006 2007
Сместување:
Табла
боја тип:
Сребро.

Избор на купувачот