ACROLINK ПР-129 Злато Позлатен РКА Аудио Адаптер OD:9mm
Ново

ACROLINK ПР-129 Злато Позлатен РКА Аудио Адаптер OD:9mm

DEN 16752.00

Во форма достапна за нарачката


Плаќање
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред biding.
Превозот
Ве молиме имајте во предвид : Оваа ставка е предаден од кина, сите на објектот ќе биде предаден во рок од 2 до 10 дена откако ќе се плати . Ако сте веледрогерија,ние ќе го избере најдобриот пат од ЕМС DHL Fedex да брод парцела за вас, ако вашата цел е превозот од експрес испорака. Ако сте мало ние ќе брод парцела од регистарот парцела за вас.
International shipping бара повеќе комплицирано превозот процедури (како на пример, двете земји царинските транзит станици и др.), тоа веројатно ќе потрае подолго време за вашите елементи за да се дојде до крајната дестинација.
За било какви прашања ве молиме испратете e-mail на нашите 24 часа услуга пошта кутија , Ние ќе ви даде одговор во рок од 48 часа.
Ако објектот е дефектен, ве молам дозволете ми да знам, како е можно поскоро откако ќе добиете предмети. Објектот ќе се врати првобитната состојба, со цел да се добие вратени и да се замени (ве молиме распрашува ни се враќаат адреса пред да бродот назад.) Купувачот е одговорен за трошоците за превозот кога превозот производи.
Услови за продажба
Ќе повратни информации е многу важно за нас, ве молиме ги споделите со нас пред да замине никакви негативни повратни информации, или да се отвори било која спорови, ве молиме да ми даде можност да ги разреши евентуалните проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.

Главните својства

Број На Модел На:
1
Бренд Име:
lunashops
боја:
Злато
Големина:
1
Тип На Објект:
Адаптер
Материјал:
Пластични
Пакет:
No

Избор на купувачот