4pcs/многу 5dbi 4g lte антена за huawei b593 4G LTE рутер надворешна антена за B593 SMA конектор
Ново

4pcs/многу 5dbi 4g lte антена за huawei b593 4G LTE рутер надворешна антена за B593 SMA конектор

DEN 516.48

Во форма достапна за нарачката


4pcs/многу 5dbi 4g lte антена за huawei b593 4 G LTE рутер надворешна антена за B593 SMA конектор
Спецификации :
Фреквентен Опсег : 698-2700 MHz
Стекнат : 5d Bi
VSWR : ≤1.8
Поларизација : Вертикална
Отпорност : 50ohm
Максимална влезна Моќност : 50 W
Конектор : SMA Машки
Оперативен Температура : -40 до+80
Антена Димензија : 190mm
Тежина : 20g

Главните својства

Бренд Име:
INNO
Број На Модел На:
INNO-4GMB

Избор на купувачот