Најновите EC90 700C 50mm clincher прирабници Патот велосипед 3K UD 12K целосна јаглерод влакна велосипед wheelsets V кочница 20.5 23 ширина 25мм Слободен брод
Ново

Најновите EC90 700C 50mm clincher прирабници Патот велосипед 3K UD 12K целосна јаглерод влакна велосипед wheelsets V кочница

DEN 14543.52

Во форма достапна за нарачката

76 кг , Задните тркала 0.
3 Контактирајте со нас преку e-mail или нашиот трговија менаџер : Еллин , пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.
По-продажбата на услугата :
Ние ќе ги провери стоката квалитет пред пратката. Што повеќе, можеме да го прифатиме DIY за производи, како што се додавање на вашето име, промена на бојата и вашиот претпочитаат шема.
2 Човек-направени се оштетени, купувачи да преземе целосна одговорност.
Крај : сјај / мет (default сјаен финиш)
Материјал : UD / 3 K / 12 K(default 3 K, Јапонија карбонски влакна)
Дупка грофот : пред 20+задни 24 или пред 18+задни 21 (G3 стил центри е 18/21 дупки)
1pair wheelset (еден предните тркала и еден задните тркала и 1 пар skewers)
вклучуваат краци (бела или црна боја перки s pokes, од нерѓосувачки челик материјал,кога ќе поставите вашата нарачка,ве молиме во ред "забелешка" кажи ми вашата потреба боја на хабови и краци.
Данок :
Плаќаат данок е должност на секој граѓанин, Царинење е одговорност на купувачот, купувачот треба да одговорен за сите даноци. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.91 kg
Велосипед Тип : Патот Велосипед
Помина Европа EN14781 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди.Ако ви треба нашиот производ во итност, ве молиме да не избере Кина Пост Воздух Mail. 3 за време на Испорака :
1) Транспорт развиените земји е околу 7-45 дена
2) Далечински земји е околу 2-8 недели 4 Ако купувачот сакаат повеќе да ги користат побрзо превозот метод, како и ЕМС, DHL и сл, ве молиме да комуницирам со нас за зголемување на превозот. Ние препорачуваме да изберете ЕМС . Поради даночни проблем, купувачот одбие да го прими стоката, купувачот треба да се Одговорни за товарни надвор и дома.5 / 23 / 25мм(default 23mm)
Боја : како што се слики, ние исто така може да се направи со други логото, кога ќе поставите вашата нарачка, ве молиме во ред "забелешка" кажете ми кои се вашите треба логото и боја, ако треба да се види со логото фотографија,ве молиме да ми кажете на вашата е-пошта.
Една година гаранција за квалитет
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да користите професионални јаглерод wheelset е накладките.
2 Ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Ако постојат некои неочекувани проблеми се случи, ние се надеваме да ги реши проблемите со купувачот преку пријателски во следниве начини :
1 Ако тоа е квалитетот проблем, купувачот може да поднесе тврдат рамките 15days по приемот на стоката, купувачот мора да обезбеди на фотографии или видео и други докази за да продавачот за да се идентификуваат.
2 Настава : тежината и големината ние означени во пакет детали не е вистинската тежина и големина на стоката, ако ви треба да ја знаат реалната тежина и големина, вие само треба да контактирате со нас.ние може да се испрати на логото листата на вашата e-mail. Различни центри, цената не е истиот,толку поголема цена, подобар перформанс,ве Молиме изберете ја вашата омилена центри.
ОПИС & МАТЕРИЈАЛИ
Големина : 700 C
Модел : 50mm clincher wheelset
Rim ширина : 20.
Сакаат да имаат голем шопинг искуство тука!
. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна.
Повратни информации :
1 Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Ние се посвети на себе си да се направи со висок квалитет, но со евтини цена јаглерод велосипед делови, Ние го поздравуваме соработници од целиот свет да трговија на големо и нарачана. Напомена : Кина Пост Воздух Mail е многу бавно, просечното време на испорака е за 30 дена, но понекогаш мора да почека за 45-60days.

Главните својства

боја:
со NOVATEC 271 центар, со NOVATEC 291 центар, со POWERWAY R13, со POWERWAY R13 G3, R13 Керамички лого, R13 G3 Керамика, со POWERWAY R39 G3, со POWERWAY R36, со POWERWAY R36 G3, R36 Керамички лого, R36 G3 Керамика, со ИЗБРАНИ центри
Бренд Име:
QILEFU
is_customized:
Yes
Систем За Сопирање:
V Кочница
По завршувањето:
сјај ; мет (default сјај)
Тркала Материјал:
јаглерод
Број На Модел На:
EC90-50мм clincher wheelset
Применливи Велосипед:
Патот Велосипеди
Големина:
700C
Зборуваше Дупка:
пред 20+задни 24 или пред 18+задни 21
1pair wheelset:
еден предните тркала и еден задните тркала и 1 пар skewers
Карактеристики:
собрани се заврши вклучуваат краци и центри
Материјал:
3K / UD / 12K(default 3K)
Rim ширина:
20.5 / 23 / 25мм (default 23mm)
државната:
100% нови

Избор на купувачот