2 парчиња Висок Квалитет на Мажите Чешлање Сет од не ' Рѓосувачки Челик Прсти Помине Clippers Cuticle Тример Ноктите Машина Режа Нокти Убавина Нега
Ново

2 парчиња Висок Квалитет на Мажите Чешлање Сет од не ' Рѓосувачки Челик Прсти Помине Clippers Cuticle Тример Ноктите Машина Режа

DEN 335.00
DEN 372.48

Во форма достапна за нарачката


Време На Испорака :
Превозот Метод
RU
BR
НАС
Меѓународни
Кина Пост
35-55 Дена
40-60 Дена
25-45 Дена
25-60 Дена
Експрес Испорака
7-12 Дена
7-12 Дена
7-12 Дена
7-12 Дена
1. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од али express. Ние гарантираме за да брод стоки надвор рок од 3 работни дена по исплата потврда освен празник. Ви благодариме!
ПАКУВАЊЕ
Информација за производот :
Сосема нов и висок квалитет.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.Ние ќе се организираме да ја доставите точната предмети или да се вратат сите на вашата исплата.За неисправни или погрешни производи,ве молиме да правите фотографии или видеа,ние ќе го препрати или наплата по потврдување.Сите предмети има 1 година гаранција.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона и под влијание на лошите временски услови, царина, итн.
Ние сме сп e cialized во избрани за лична нега алатки, вклучуваат помине алатки, нога педикир алатки, око алатки, лицето алатки, шминка четки, итн. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние ќе ви даде најдобра понуда.
Мојот Whats App / facebook е : +861 3302520303
Со нетрпение очекувам да се изгради Win-Win партнерство со вас. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Внимателни дизајн, совршено безбедни за употреба. Предмети ќе се испраќаат како подарок и со помала вредност (5$ - 35$). Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Јас f купувањето кои не ги исполнуваат merchantable квалитет, погодност за целта или натпревар на опис, може да бидете сигурни дека вашите прашања се решени .
Можеме да го прифатиме OEM наредби и приватни етикета производи со мал MOQ.
Идеален за природни и доградба на акрилни нокти, Погоден за професионална и лична употреба.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот.5 см
Боја : Сребрена
Пакетот вклучува : 2 парчиња Помине Clipper во кожа случај во сребрена кеса
Ние сме Производител/ веледрогеријата на Aliexpress , една гранка на "CONA TOOOLS"
Ние о ffer трговија на Големо и Пад пратката.
Ние се 9 години Alibaba Трговија Осигурување член и има околу 3000 предмети онлајн. Ние не сме одговорни за застои предизвикани од страна на царината,Увозните давачки,даноци, придонеси или други царински давачки. Ние прифаќаме Alipay, Paypal, Western Union, TT тука.
Со индивидуалните торба, Лесни компактен и лесен да се стави во вашиот козметички торба, ќе ви овозможи да го користите во секое време и насекаде.
2 парчиња Висок Квалитет на Мажите Чешлање Сет од не ' Рѓосувачки Челик Прсти Помине Clippers Cuticle Тример Ноктите Машина Режа Нокти Убавина Нега
Слики е само за референца,поради светлината и на екранот за разлика, на боја може да биде малку поинаков од слики. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. За голема цел ќе биде примен дополнителен попуст од нас контакт. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас.

Главните својства

Тип На Објект:
Clipper & Тример
Примена:
Пети,Прст
Број На Модел На:
Q73
Бренд Име:
KOLA LOKA
Големина:
8.2cm 6.5cm
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
Сребро.
Количина.:
2 парчиња во случај
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Предмет Тип:
Пети ноктите нега

Избор на купувачот