50PCS/многу Нови Замена LCD Дисплеј Заврши Светлото Филм За iPhone 6 Плус 5.5 Висок Квалитет назад светлина филм
Ново

50PCS/многу Нови Замена LCD Дисплеј Заврши Светлото Филм За iPhone 6 Плус 5.5 Висок Квалитет назад светлина филм

DEN 6316.00
DEN 6719.52

Во форма достапна за нарачката

Новата Замена LCD Дисплеј Заврши Светлото Филм За i Phone 6 Плус 5.5" Висок Квалитет назад светлина филм
Овој објект е тестиран пред превозот.
Во добри услови за работа.
Високо квалитетни и издржливи материјали
Опис : Висок Квалитет на Сосема Нов замена светлото филм Компатибилен За i Phone 6 Плус 5.5 Инчен Поправка на вашиот стар, скршени, испукана, оштетени светлото филм Тестирани еден по еден пред превозот, 100% работи парична казна Во совршена состојба Голема количина на залиха и се достапни
Слики кои покажуваат на нашата продавница е да се преземат од страна на Easygo врз основа на вистинските производи. Бидејќи на различни
осветленоста, сликите се само за информација, да ги преземе практичност како стандард. Некои производи имаат различни бои,
ве молиме контактирајте со нас или оставете порака пред донесувањето на спорот.
1. Предмети ќе биде транспортирана со следење на број со 2-3 работни дена по вашата исплата расчисти на Aliexpress.
2. Ние брод на адресата која е предвидено од страна Aliexpress, па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за е точен и ажуриран.
3. Ние ќе ви обезбедиме со ажурирани превозот цена по вашето барање. Следново е
проценето време на испорака за различни превозот методи.
DHL, UPS-от, EMS и FEDEX : за 3-7 работни дена.
Препорачана пошта : околу 10-30 дена.
Ве молиме да се свесни дека за време на испорака ќе трае подолго поради можни инспекција од сопствени
властите. Општо земено, земјите како што се Русија, Бразил ќе потрае подолго за да добиете пакет.
Почитувани вредност обичај, кога ќе добиете предмети од вашата нарачка во рок од 24 часа, ве молиме внимателно проверете дали има било какви
предмети се оштети или неточни количина доставени во вашата нарачка. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни
повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги разреши евентуалните грешки и недостиг на количеството кога сте на шопинг со нас.
1. Сите електронски предмети ќе бидат тестирани пред превозот надвор се обезбеди квалитет.
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат на производи. Ние или ќе наплата или да го замени по приемот на неисправни
објекти. Корисниците се одговорни за враќање превозот цена.
1. Вашето задоволство е наша извршување! Ние ќе се потрудиме да обезбеди дополнителни услуги до вас.
2. Повратни информации е со појадок за шампион. Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој и
мерач на тоа како ние се прави. Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашата
производи и услуги.

Главните својства

Екранот:
≥5
Компатибилен Бренд:
Apple iPhone
Бренд Име:
OMEVE
Тип:
Екран На Допир

Избор на купувачот