Гроздобер Мода Дебели Градник И Гаќи Поставите Чипка Секси долна облека на Жените Памук Градник Поставите Push-up 3/4 Чаша Син Градник Embroider
Ново

Гроздобер Мода Дебели Градник И Гаќи Поставите Чипка Секси долна облека на Жените Памук Градник Поставите Push-up 3/4 Чаша Син

DEN 602.00
DEN 1056.00

Во форма достапна за нарачката


Здраво! Добредојдовте на нашата продавница! - Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели. - Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет! Нашите предмети е Еур/САД големина , не Fr/Es/Тоа големина, ве молиме споредете го тоа, ви благодариме! 32 ABCD/70 ABCD градник За S големина гаќи, За колковите 77-83cm 34 ABCD/75 ABCD градник За М големина гаќи, За колковите 82-90cm 36 ABCD/80 ABCD градник За L големина гаќи, За колковите 87-95cm 38 BCD/85 BCD градник За XL големина гаќи, За колковите 92-100cm
Услови за користење на услугите
Производи
Ние гарантираме сите производот се од висок квалитет и сосема нов.Сите производот се 100% исто како фотографии,она што
видете е она што ќе добиете.
Превозот :
Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по исплата потврда.
"Бесплатен Превозот" објект ќе бидат испратени од страна на "Кина Пост" регистрирани воздух mail, предмети може да се провери и да се следи онлајн.
Превозот нормално трае од 10 до 30 дена. Повеќето од предметите ќе се одвива во 3 недели , додека не ќе биде
одложување за нешто што не може да се контролира (како што се лошите временски услови). Ако тоа се случи, само контактирајте ја нашата услуга за клиентите, ние
ќе ви помогне да ги проверите и да го решат секој проблем. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во цената или објект
превозот обвиненија.
Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
За нас :
Повратната информација е важна за нас, ве молиме одвојте време да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние гарантираме за да се направи истото за вас. Ве молиме контактирајте со нас пред да се даваат не позитивен фидбек. Ви благодариме за да ни даде можност да се направат нештата право со добра комуникација.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви проблеми, ние сме многу среќни ако можете да контактирате со нас.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.Се надевам дека имаат добра соработка со вас за долго време.

Главните својства

Чаша Големина:
70A, 70B, 70C, 75A, 75B, 75C, 80A, 80B, 80C, 85B, 85C
Тип На Објект:
Градник & Краток Поставува
Пол:
Жените
Куп Форма:
Три Четвртини(3/4 Чаша)
Декорација:
Вез
Бренд Име:
DKGEA
Поддршка Тип:
Underwire
Материјал:
Spandex,Памук,Полиестер
Шаблон Тип:
Флорални
Градник Стил:
Им Помогнам,Поместена
Рака Тип:
Заменлива Ремени,Прилагодени-ремени
Број На Модел На:
9171-2
Стил:
Секси
Затворање Тип:
Забавува Кука-и-око

Избор на купувачот