Скротумот Pendant Носилки Топки Петел Прстен За Заклучување Прстен Чистота Уред Не ' Рѓосувачки Челик Скротумот Тестис Се Протегала B2-2-143
Ново

Скротумот Pendant Носилки Топки Петел Прстен За Заклучување Прстен Чистота Уред Не ' Рѓосувачки Челик Скротумот Тестис Се Протегала

DEN 2595.00
DEN 5088.00

Во форма достапна за нарачката


1.Материјал : нерѓосувачки челик
2.Големина на :
A : D38d25 H55mm
Б : D40d25 H55mm
C : D42d28 H55mm
D : D44d30 H56mm
Coustom Големина е во РЕД!
1.Превозот 1.Брод во рок од 1-2 дена,Custom size цел може да ви треба 3-5 дена; 2.Safe пакет да се скрие производи,никој не ќе знае што е тоа. ние ќе се потрудиме да ги заштитите вашите тајни. 2.По Продажба на Услуги 1. Ако имате било какви прашања,ве молиме да ми кажете во што е проблемот. Ние ќе се обидеме потрудиме да се реши за прв пат,наплата тебе или ја на нова.
Ве молиме не го отвори спорот првиот! 2 Ако никој не ти одговорам онлајн на време,да ни Оставите порака,ние ќе ви одговори што е можно поскоро. 3.Повратни информации 1 Ако имате било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас прво да се реши во мир и човечки начин,ние ќе наплата тебе или ја на нова. Ве молиме не го ослободи 2~3 ѕвезди повратни информации.тоа не е добро за да се решат проблемите. 2 5 ѕвезди повратни информации ќе бидат високо ценети.За следна цел,ние ќе ви даде некои попусти или мали подароци.

Главните својства

Тип На Објект:
Пенисот Прстени
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Непристојни Слика:
No
Бренд Име:
GJHOND
Сексуално Сугестивна:
No
Број На Модел На:
B2-2-143
Функција:
Pendant На Скротумот
функција 1:
секс играчки за машки
функцијата 2:
Balll носилки
Функција 3:
Ткиво од тестис weitght
Функцијата 4:
пенисот обвивка ракав прстен
Функцијата 5:
пенисот прстен
Функција 6:
Скротумот Pendant
Функцијата 7:
пенисот pendant

Избор на купувачот