294200-0560 294200-0670 Гориво пумпа за Вшмукување Контрола Вентил / Common Rail SCV 294200-0650
Ново

294200-0560 294200-0670 Гориво пумпа за Вшмукување Контрола Вентил / Common Rail SCV 294200-0650

DEN 2047.00
DEN 2496.00

Во форма достапна за нарачката

Комуникацијата е најчесто клучот за решавање на проблемот. политика на враќање 1. Царинските давачки 1. Не постои фактура за секоја ставка. Ние ќе замена или рефундирање на колку што можеме. Ние ги надмине вашите очекувања, нудејќи им на свежа храна. Ако ви треба нашата помош, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе бидеме среќни да ви помогнат и обидете се вашата најдобра! • ако видите парцела оштетени од експрес испорака, ве молиме да го пополните барањето форма, во спротивно не ќе бидат прифатени. Ако тоа го прави одредени грешки во процесот на производство ќе размена или да го поправи тоа за слободни. Ние ќе се потрудиме да одговори на вас како е можно поскоро. • превоз за време на празниците може да биде подолго од нормално. Ако вашиот купените стоки, не се доставуваат во добра состојба, ве молиме контактирајте со нас одеднаш. Сите награди треба да бидат дискутирани и договорени со нас. Овие трошоци се на купувачите одговорност. • ние поддршка на транспорт на стока, како што се DHL, UPS-от, федералните, ТНТ и ЕМС. Информирате веднаш и ние ќе се организираме да го замени / се врати на својата цел, што е можно поскоро. Може да се добие во комбинација превозот попуст Доколку му кажете ни кога да го нарачате два или повеќе од две производи. Ако нарачате од Азиските земји, ќе може да се добие пониски товарни стапки. Некои области може да бара курир да ја полните минимална доплата. Ние ќе се обидеме потрудиме да се реши по најниска цена. • имајте на ум дека не сите испорака методи се достапни, во зависност од вашата локација. Пред да се реши проблемот, ве молиме да не остави никакви негативни повратни информации. Пред да плаќаат, Alirxpress е вашиот вистински испорака адреса. Па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Ако се направи грешка во производот, исто така е неисправен. Ве молиме контактирајте со нас веднаш штом е можно да се прилагоди. Ако треба, ве молиме оставете ја вашата цел. Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас. Понудата или купи пред. Ние ќе се потрудиме да ви обезбеди најдобар квалитет на производи. • ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас веднаш и да ја напуштат еден неутрален или негативен фидбек. Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или услуги, ве Молиме да се чувствуваат слободни да контакт со контактирање на продавачот. Иако ние секогаш проверете ја секоја ставка внимателно.Опис на Дел Име : Вшмукување Контрола Вентил Дел Број : 294200-0650 Применливи пумпа тип : 294000-0732 294000-0822 Применливи возило тип : hyundai камион SEDC автобус HINO J05 E камион J05 D HINO Тојота DUTRO УВЕСЕЛИТЕЛЕН парк N04 C-TQ ISUZU N серија 4 HJ1 Состојба : Вистински и Сосема Нов
Повеќе Вшмукување Контрола Вентили да се понуди :
294200-0060 294200-0030 294200-0570 294200-0070 294200-0041 294200-0580
294200-0080 294200-0170 294200-0093 294200-0160 294200-0550 294200-0270
294200-0020 294200-0050 294200-0390 294200-0042 294200-8042 294200-2760
294200-0100 294200-0660 04226-26020 294200-0121 22100-0 R040 294200-SM0611
294200-0670 294200-0040 294200-0680 294200-0370 294200-0300 294200-0360
A6860 EC09 A 1460 A037 A6860 VM09 A 294200-0670 294200-0560 294200-0650
294200-0190 294200-SM0042 За нас 1. Ние гарантираме брза и точна испорака насекаде во светот. Ве молиме контактирајте со нас пред цел. Секој објект ќе биде предаден, веднаш на истиот или следниот работен ден. • ако сте задоволни од нашите услуги и производи, ве молиме да се земе една минута за да ни даде позитивна оценка. Секој објект ќе бидат испратени на вашата адреса на Aliexpress. Но ве молиме имајте во предвид дека товарни е не се враќа.

Главните својства

Бренд Име:
DEFUTE
За Возило Брендови/Модел:
Isuzu
Објектот Ширина:
9
Објектот Висина:
6
Објектот Тежина:
0.21
Објектот Должина:
10
Мирување на струјата:
1380-1430 ма
PMW Сигнал со Фреквенција:
165-195 Hz
Железнички Притисок:
40 Пратеник

Избор на купувачот