Замена Уво Влошки Уво Перница Уво Чаши Покрие Earpads Поправка Делови за SONY MDR-MA300 MDR MA300 CD470 слушалки
Ново

Замена Уво Влошки Уво Перница Уво Чаши Покрие Earpads Поправка Делови за SONY MDR-MA300 MDR MA300 CD470 слушалки

DEN 592.00
DEN 623.52

Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте на Нашата продавница!
Убаво е да се имаат оваа можност да ги доставуваме нашите услуги за вас.
Нашата цел е да се обезбеди добар сервис, со висок квалитет и најнови производи, убаво и
safe превозот пакет, со најдобри цени за сите наши клиенти од целиот свет.
Посакуваме да имате пријатен шопинг време!
Опис
Овој пар на уво перници се направени од мека пена и вештачка кожа (Velour) , што го прави вашиот носат пријатно и удобно. Со тоа, вие може да уживате во вашата музика стерео во потполност. Тие се навистина добри замени за SONY MDR-MA300 MDR MA300 CD470 слушалки . Боја : Црна Направени од вештачка кожа (Velour) и пена Висока еластичност, трајни и мека увото пена ќе го подобрите басот перформансите на вашиот приклучок за слушалки Повеќе confortable за вашето уво Нарачана,не оригинали
Компатибилен со :
За SONY MDR-MA300 MDR MA300 CD470 слушалки
Пакет Се Вклучени :
Еден пар на Уво Влошки

Главните својства

Функција:
За Мобилен Телефон,HiFi Слушалки
Зачестеност Одговор Опсег:
10-25000Hz
Поддршка СТАН:
No
Vocalism Принцип:
Други
Безжичен:
No
Поддршка Apt-x:
No
Контрола На Јачина На Звук:
Yes
Активен Бучава Отказ:
Yes
Стил:
приклучок за слушалки
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Безжична Тип:
Никој
Конектори:
Никој
Водоотпорен:
No
Бренд Име:
Шик Tuant
комуникација:
Жичен
Со Микрофон:
No
Број На Модел На:
За SONY MDR-MA300 MDR MA300 CD470 слушалки
Чувствителност:
105dB
Контрола На Копчето:
Yes
Отпорот:
Линија Должина:
3.0 m
Приклучок Тип:
Линија Тип

Избор на купувачот