BOROSA 5PCS Пиштол Црна Боја на Виножито Титаниум Druzy Прстен за Жени,Модата Камења Прилагодливи Прстен Партија Подарок B0890
Ново

BOROSA 5PCS Пиштол Црна Боја на Виножито Титаниум Druzy Прстен за Жени,Модата Камења Прилагодливи Прстен Партија Подарок B0890

DEN 1551.00
DEN 1704.00

Во форма достапна за нарачката


Материјал : Природни Ахат Druzy
Камен Големина : Камен Големина : 22~23x15~17mm, Дебелина : 5~8мм, Прстен Големина : 6.2~7.7
Тежина : 9~11g
Облик : Freeform
Метал заврши : Златна Боја
ОЕМ : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд

Главните својства

Метална боја:
5 парчиња, 10 парчиња
Бренд Име:
BOROSA
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кристално
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Нередовните
Број На Модел На:
B0890
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
злато боја
Површината Ширина:
Камен
Функција:
моден накит
Материјал:
природни druzy
Камен големина:
22~23x15~17mm
Дебелина:
5~8мм
Прстен Големина:
6.2~7.7
Тежина:
9~11g
боја:
МИКС ОД БОИ

Избор на купувачот