Гроздобер Камен Остава Стрелките на Уво Хеликс Barbell Брадавица Shield Прстени Бар тело накит Брадавица Пирсинг Накит За Жените Подарок
Ново

Гроздобер Камен Остава Стрелките на Уво Хеликс Barbell Брадавица Shield Прстени Бар тело накит Брадавица Пирсинг Накит За Жените

DEN 214.00
DEN 225.12

Во форма достапна за нарачката


1.П : Кога може да добиете пакет по плаќање? A : Стандард на Услуги трае околу 16-35 работни дена.Експедитивни Услуги трае околу 3-15 работни дена.Зависи од дестинацијата и објективни фактори, може да потрае повеќе пати до 35-90 дена. 2.П : јас се уште не добиле објект по 35 дена, што треба да направам? A : International shipping треба повеќе време, pls почекајте неколку дена до 60., Ако сеуште не доби пакет, Pls контактирајте со нас преку телефон или е-маил, ние нудиме целосна наплата без оправдување. 3.П : Што добив е различна од сликата, што се случи? A : слика покаже само некои од нашите примероци, и нашата стилови ажурирање неделно, ние не може да ви испрати иста како слика шоу. Ние само може да ви испрати слични стилови. 4.П : ми се примени на објект во скршени, што треба да направам? A : Секој елемент пред превозот е добро проверени, иако ние спакувани добро, тоа се уште не може да се избегне поради грубото ракување со превозот на работникот. Во овој случај, pls контактирајте не и дозволете ми да знам колку количина во скршен, ве молиме да ни ме што сакате : ви вратат во однос пари или ја за вас.

Главните својства

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Телото Накит Тип:
Брадавица Прстени
Број На Модел На:
FP
Стил:
Тренди
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Бренд Име:
ZLDYOU
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
боја:
бронза сребро.
Пол:
Жените
Телото Накит:
Уво Пирсинг
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина
Големина:
за 1.6*16mm
Накит Тип:
брадавица прстен
Повод:
подароци , партија ,

Избор на купувачот