оригиналната За Lenovo Ideapad Y700-17ISK Y700-17 екран собранието 17.3 инчен LP173WF4 SPF1 1920 * 1080
Ново

оригиналната За Lenovo Ideapad Y700-17ISK Y700-17 екран собранието 17.3 инчен LP173WF4 SPF1 1920 * 1080

DEN 5664.00

Во форма достапна за нарачката

оригиналната За Lenovo Ideapad Y700-17 ISK Y700-17 екран собранието 17.3 инчен LP173 WF4 SPF1 1920 * 1080 Производ во вид на снимање : Забелешка : Пред да нарачате, ако нашиот бизнис има било какви грешки и проблеми, ве молиме м-р ил за нас, следниве информации двојна потврда за да победи на договор заедно. Ако оригиналот е надвор од акциите, ние ќе ги испратите на компатибилни.Во исто време како и над - 1 -> LCD име на модел во вашите раце 2 -> вашиот лаптоп име на 3 -> send горенаведените информации на нашата mail, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа од вашето брзи и точни трансакција, ви благодариме!Во исто време како и над - важно Специфични лаптоп модели можат да имаат многу големини и резолуции. Лаптоп LCD резолуција не треба да се Сменат или да се сменат. Мора да се потврди дека овој екран се совпаѓа со големината и локацијата на вашиот лаптоп Купи пред резолуција! Поради неправилна инсталација или некомпатибилност без да врати исто време како и над - линија за производство Лаптоп со lcd и led екран : од 4.5 инчи да 18.4 инчи исто време како и над - 1. Големина : 8.9 ", 10.1", 10.2 ", 11.1", 11.6 ", 12.1", 13.1, 13.3 ", 14.0", 14.1 ", 15.0", 15.4 ", 15.6" 0 ", 17.0", 17.3 ", 18.4" 2. Резолуција : WSVGA, WXGA, WXGAHD, XGA, WXGA +, WXGA ++ 3. Осветлување : LED, 1 CCFL, 2 CCFL

Главните својства

Големина На Екранот:
>13 Инчен
Број На Модел На:
за Леново Y700-17
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Тип На Производ:
Таблета LCD
Компатибилен Бренд:
за lenovo
Големина :
17.3 инчен

Избор на купувачот