Carmilla 12Pcs Автомобил Заклучување на Вратата Завртки за Заштита на Налепница Водоотпорен Опфаќа за Peugeot 208 2008 3008 за Kia Sportage Р KX5 QL К2
Ново

Carmilla 12Pcs Автомобил Заклучување на Вратата Завртки за Заштита на Налепница Водоотпорен Опфаќа за Peugeot 208 2008 3008 за

DEN 134.00
DEN 239.04

Во форма достапна за нарачката


Материјал : ABS Со Двојна Лента
Боја : Црна
Пакување : 12 Парчиња По Поставување

Главните својства

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
категорија:
3D
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Име На Модел:
mko
Објектот Висина:
1inch
Налепница Сместување:
Внатрешна
Објектот Дијаметар:
1inch
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Тип:
Други 3D Налепница
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Материјал Тип:
ABS
Бренд Име:
carmilla

Избор на купувачот