Цртани скици од почетниците на мајстор Супер лесно да се научат на цртање техники туториал уметност книга на кинески
Ново

Цртани скици од почетниците на мајстор Супер лесно да се научат на цртање техники туториал уметност книга на кинески

DEN 945.00
DEN 1005.60

Во форма достапна за нарачката

Мат : 255 страници Јазици : Поедноставен Кинески Производ големина : 25.8 x, 18.4 x, 2,2 см Стока тежина : 780 G Пакет се вклучуваат : 1 x Книга

Главните својства

Тип:
Книгата
Жанр:
Арт И Дизајн
Публиката:
Возрасни
Бренд Име:
EXBOKU
Јазик:
кинески
Страница:
255

Избор на купувачот