Долги Ракави, Кожата Обоени Танц Носат Леотар Девојки Невидливи Топла Облека Месо Боја Shapewear Тенка Lycra Танц Се Покаже Долна Облека
Ново

Долги Ракави, Кожата Обоени Танц Носат Леотар Девојки Невидливи Топла Облека Месо Боја Shapewear Тенка Lycra Танц Се Покаже

DEN 854.00
DEN 1054.08

Во форма достапна за нарачката

Долги Ракави, Кожата Обоени Танц Носат Леотар Девојки Невидливи Топла Облека Месо Боја Shapewear Тенка Lycra Танц долна облека Прикажи Опис : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Материјалот : Lycra,Spandex Боја : Како на Сликата Големина : Како големина на табела
Пакет се вклучени : 1 x Балет Костим
За Големина Не може да биде 1-3 cm разлика од прирачник за мерење. И само за вашиот референца.
За Боја се Должи на различни производни серии и неизбежна разлика на monitor settings, бои се прикажани во слики може да не соодветствуваат 100% до оние на предмети.
За трговија на Големо Ако сакате место најголемиот дел цел,ние може да ви понуди добро трговија на Големо цена; Ако сакаш место голема цел,ние може да ви понуди фабрика цена.
За Проблем Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, можете да контактирате со Trade Manager.e-mail.порака ..ние секогаш сме тука!

Главните својства

Големина:
M, L, XL, XXL
Танц Тип:
Балет
Бренд Име:
BAICLOTHING
Материјал:
Lycra,Spandex
Пол:
Девојки
Танц носат тип:
Shapewear за деца
Пол:
девојка деца
Vestidos Услуга оценка:
Одлични
is_customized:
Yes
моден дизајн:
Висока Еластичност
Големина:
M-2XL
Состојба:
100% Сосема Нов
жешка:
месо боја
Број На Модел На:
BLQ151

Избор на купувачот