Обичај костим homme Светло Сива Младоженецот mens одговара јакни Tuxedos Notched Lapel Groomsmen Мажите Свадба Одговараат( јакна+Панталони+вратоврска)
Ново

Обичај костим homme Светло Сива Младоженецот mens одговара јакни Tuxedos Notched Lapel Groomsmen Мажите Свадба Одговараат( јакна+Панталони+вратоврска)

DEN 3512.64

Во форма достапна за нарачката

За размена, клиентите плаќаат сите превозот цена. 4), Нашата работа е да се направи вашето купување се грижете се-слободен искуство. во оригиналната слика. или ни обезбеди референтна боја слика. Предупредување : мерење на себе дома е trickier отколку што мислите! За најдобри резултати, секогаш имате на вашиот мерењата направени од страна на професионални локални прилагоди.
Стандардната големина врз основа на нашата големина на табелата, ако сакате да направите сопствени направени услуга,подолу е само водич. Било какви објекти ќе ред ќе биде само превезува по вашата исплата е примена од страна на Трети Лица (Банка ) Ние брод на објект за клиентите преку Chinapostair, EMS, UPS-от, DHL, Fedex или Воздух Mail, според фактичката состојба .
Совршен-фитинг одговараат започнува со совршен мерења.) во ЗАБЕЛЕШКА кога ќе се направи исплата. 4) Се целосно искрен со се што сакате да знаете, не се наоѓа помеѓу продавачот и купувачот. Сепак, може да постојат некои одложен одговор, бидејќи на временската разлика. Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број еднаш за вашиот пакет се испраќаат надвор. Пред да нарачате направи-да-мерка костим од нас, ние силно ги охрабри наоѓање на професионална локална се прилагоди на кои може да ви помогне да се измери прецизно. далечинско област со DHL или UPS-от, на дополнителен надоместок се платени од страна на купувачот. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Со цел да се направи фустан се вклопуваат за вас, ве молиме дај ни вашиот exactitude големина и точната боја услов, кога прави нарачка. Ве молиме контактирајте со нас прво кога постои проблем со предмети кои сте ги добиле. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена по приемот на плаќање. 3) ве Молиме да не't двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме свесни дека тоа е тешко да купите венчаница преку Интернет, и ние навистина сакате да бидете среќни со вашата нарачка. Како за испорака дестинации (вашата адреса) каде што само DHL или ПРОЗОРЦИ се достапни, ако тоа е т. Се облекуваат(es) мора да биде испратена назад во рок од 3 дена од денот на приемот ден. Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации, особено меѓу CRT екранот и LCD екран, Ние не може да гарантира дека бојата на фустанот ќе биде иста како фотографии што го видов. Ние само го прифати враќањето на стандардна големина свадба наметки во совршена, сосема нова состојба (без чад мириси, без шминка дамки, нема измени). Тоа само ќе ве однесе 1 минута.изберете повеќето затворени боја направи вашиот фустан. 2) Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ви благодариме! Надевам Дека Ќе Уживате Во Вашата Шопинг!!!
. Тука, ние ќе ви покаже кои мерки се потребни и тоа како правилно да ги земе. Ако не сте задоволни, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да го решат проблемот за вас.
Фустанот не содржат било кој додаток, како свадбен превез, ракавици, итн. Ве молиме контактирајте со нас прво пред испраќање на предмети назад кон нас, и ние не прифаќаме враќа без да ни се јавите. 1) Ние длабоко се надевам дека сте задоволни со вашиот купување од нас.

Главните својства

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Пред Стил:
Станот
Материјал:
Акрилик,Lycra,Полиестер,Најлон,Памук,Волна
Затворање Тип:
Еден Гради
Облека Должина:
Редовни
Бренд Име:
MinanSer
Одговара Тип:
Слаби
Панталона Затворање Тип:
Копчето Летаат
Стил:
Формално
Број На Модел На:
мажите одговара
terno masculino:
мажите одговара
одговараат на мажите:
Одговараат на
Terno:
костимот homme
адвокатско одговара:
ternos masculino
Одговара:
јакни мажи
tuxedo:
одговара на мажите 2017
terno тенок одговара:
Пушењето Masculino
свадба костуми за мажи:
Копчиња
terno noivo:
младоженецот одговараат на
мажите tuxedo 2017:
адвокатско одговара

Избор на купувачот