LED Замена на Сијалица КРИ XML T6 5 Режим За G90 / G60 & Безпогрешен 6p / G2 / G3 Светло Поправка
Ново

LED Замена на Сијалица КРИ XML T6 5 Режим За G90 / G60 & Безпогрешен 6p / G2 / G3 Светло Поправка

DEN 322.00
DEN 392.64

Во форма достапна за нарачката


Emitter Тип : КРИ XML T6 LED
Светла Боја : Бела
Пет Режим : Висок / Среден / Низок / Strobe / СОС
Оперативен Напон : 3.6 V - 4.2 V
Излез : 600 lumens
Рефлектор : Алуминиум рефлектор
LED Живот : 10,000 часа
Компатибилен за : - 6p, G2, G3, 9p, D2, Д3, Е2,М2, Z2, Z3, C2
- G60 (WF501 B, WF-502 B), G90 (WF-501 C, WF-502 C)
- WF-501 D, WF-502 D
- 6 P(WF501 B, WF-502 B), 9 P(WF-501 C, WF-502 C) G&П Т-6 Т-9, R12
Производ Тежина : 16 G / 0.56 Унци
Производ Димензии (L*W*H) : 40*25*25 ММ / 1.57*0.98*0.98 Инчи
Пакет Тежина : 18 G / 0.63 Унци
Пакет Димензии (L*W*H) : 40*25*25 ММ / 1.57*0.98*0.98 Инчи
Мало Пакување : Не, Не Пакување
1 x Сијалица
1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот Адреса. 4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 5. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е на клиентите задоволство! 1. Ако производи е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака. Ние ќе рефундирање на вас според фактичката состојба. 2. Ако не сте задоволни со стоката, можете да изберете да се вратат. И сите се вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. 3. Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците направени. 1.Вашето мислење е многу важен за нашиот Бизнис развој, па ве молиме да ја напуштат Повратни информации Од 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи,ви Благодарам многу. 2.Не остави Негативни Повратни информации без да се бара од нас за да им помогне на, ве молиме Слободно контактирајте со нас, прво ако имате било каков проблем. Ние ќе одговориме на сите пораки што е можно побрзо. Однапред ви благодариме за вашето трпение.

Главните својства

Употреба:
светлото делови
Бренд Име:
КК.BOL
сертификација:
CCC
Напон:
3.6V - 4.2V
Број На Модел На:
EPC_LFA_601

Избор на купувачот