[ЦРНА ОСИЛ] Цвет Ангажман Студ Обетки за Жените Црното Spinel Камен Вистински 1.9 g 925 Sterling Silver парична Казна Накит T141
Ново

[ЦРНА ОСИЛ] Цвет Ангажман Студ Обетки за Жените Црното Spinel Камен Вистински 1.9 g 925 Sterling Silver парична Казна Накит

DEN 472.00
DEN 858.72

Во форма достапна за нарачката


Огледало полски : Квалификувани технологија на полски и мелење,Без конкавна-конвексни, без pin дупка, многу мазна и сјајна
Квалификувани технологија на инлеи : Инлеи кубни циркон под висок микроскоп на која беа вештачки, локацијата на камен е многу точни и верни, не е лесно да падне!
Траен и Анти-избледи : Површината задебелена платина, трајни боја стабилност, дури и ако позлата слој избледени, само го користите за миење сребро или сребро крпа може да се користи за да се врати на накит светла
Сребро Содржат : T тој сребро содржат повисоко од 92.5%

Главните својства

Earring Тип:
Студ Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Назад Наоѓање:
Студ Обетки
Метали Тип:
Сребро.
Бренд Име:
Црна Осил
Пол:
Жените
Certificate Type:
CNAS
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Метал Печат:
925,Фунта
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Свадба
Сертификат Број:
12170903141
Стил:
Симпатична/Романтичен
Број На Модел На:
t141
is_customized:
Yes
Главниот Камен:
Цирконот

Избор на купувачот