11.11 се Занимава Xuping Мода Едноставна Темперамент Обетки Со Животната средина Бакар Накит за Жените Божиќ Ден Подарок S59-93542
Ново

11.11 се Занимава Xuping Мода Едноставна Темперамент Обетки Со Животната средина Бакар Накит за Жените Божиќ Ден Подарок S59-93542

DEN 189.00
DEN 355.68

Во форма достапна за нарачката


На earring големина околу 35*4 mm. Тежината на earring е за 4.1 g/пар.

Главните својства

Метална боја:
Светло Жолта Боја На Злато
Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
Xuping Накит
Стил:
Симпатична/Романтичен
Пол:
Жените
Број На Модел На:
93542
Метали Тип:
бакарни легури
Големина (Должина * Ширина):
35mm*4mm
Материјал:
Бакар
Тежина:
4.1 грам
Материјал:
Животната средина бакар
Пол:
Жените
Класификација:
КАРИКИ
Тип:
Моден
Главниот Камен:
нема камен

Избор на купувачот