500PCS BZX84C18LT1G SOT-23 SOT23 Zener во парк Нови и оригинални
Ново

500PCS BZX84C18LT1G SOT-23 SOT23 Zener во парк Нови и оригинални

DEN 465.12

Во форма достапна за нарачката


Pls контактирајте со нас пред да нарачате. Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет. исто така,..може да се прифати листата истрага.

Главните својства

Избор на купувачот