Танчерка е Виталност 2017 Нови Пристигнување латинска Танц Облечи Дијамант без Ракави Lotus Страна на Lotus латинска Здолниште За Vestido Де Феста
Ново

Танчерка е Виталност 2017 Нови Пристигнување латинска Танц Облечи Дијамант без Ракави Lotus Страна на Lotus латинска Здолниште

DEN 3865.92

Во форма достапна за нарачката


Да : само една здолниште
Големина : S-2 XL
1 инч=2.54 см
(овој стил може да биде слободен да го направи,може да се направи на други бои и големина .ве молиме испратете ја вашата висина,тежина,градите,половината и колковите на продавачот,ова е многу важно!)
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со продавачот.

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Танц Тип:
Латински јазик
Материјал:
Лен,Ацетат,Акрилик,Lycra,Најлон,Spandex,Модални,Микрофибер
Пол:
Жените
Број На Модел На:
YC26
Бренд Име:
Танчерка е Виталност
is_customized:
Yes
Бои:
црна ,црвена ,leopars ,зебра
Димензии:
S,M ,L , XL ,XXL ,може да биде слободен да се направи
Пол:
жени/девојки
Облека Стил:
Конкуренцијата Одговара

Избор на купувачот