Повеќе Лустерот Метал luminaire дневна соба светлата новата класична осветлување ZX188
Ново

Повеќе Лустерот Метал luminaire дневна соба светлата новата класична осветлување ZX188

DEN 9599.52

Во форма достапна за нарачката


Светилка за квалитет : железо уметност
Абажур материјал : стакло, обоени глазура
Процес : спреј бои
Зрачењето област : 15-30 метри квадратни
Извор на светлина : E27 (не се вклучени)
Напон : 110 volts да 220 volts
Применливи простор : дневна соба, трпезарија, трпезарија, студија соба и спалната соба.

Главните својства

Тип На Објект:
Pendant Светла
Број На Модел На:
170914
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло,Железо
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Материјал:
Легура
Осветлување Област:
10-15square метри
Е Светилки Вклучени:
No
Бренд Име:
WINZSC
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Техника:
Перфориран
Абажур Боја:
Црна
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Број на извори на светлина:
1
Гаранција:
kk1
Тип На Прекинувач:
00
Заврши:
00
Тип На Објект:
Pendant Светла

Избор на купувачот