MEEKCAT 6mm Линк синџири Pulseiras машки Накит 925 печат сребро позлатен 20cm хривнија алка женски bijoux Бесплатен Превозот
Ново

MEEKCAT 6mm Линк синџири Pulseiras машки Накит 925 печат сребро позлатен 20cm хривнија алка женски bijoux Бесплатен Превозот

DEN 122.00
DEN 239.52

Во форма достапна за нарачката

Бренд : MEEKCAT
Meterial : бакар
Главниот Камен : Никој Печат : 925
Позлата : 925 Sterling Silver Позлатен (3 Пати Фино Полирање Носат удобно)
Пакување : opp вреќа / меур / сомот торбичка / плик Синџир Должина : 8 inchs(20cm)
Контрола на квалитет : Олово,Никел,Кадмиум Слободни
Прилики : свадбена / ангажирање / годишнината / партија
Gitt За : мама / девојка / сопруга / ќерка / пријател
Answer : ___________________________ Note : MEEKCAT сите накит е фабрика за директна продажба,сите накит можете да трговија на големо или прилагодено.

Главните својства

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
MEEKCAT
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
Лесно-кука
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Бакар
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
925 фунта сребрени нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
925 Sterling Silver Шалче
Печат:
925
Контрола На Квалитет:
Никел, Олово и Кадмиум Слободни
Прилики:
Свадба / Ангажирање / Годишнината / Партија
прстен тежина:
22g
Is_customized:
Yes
накит пакување:
opp вреќа / меур / сомот торбичка / плик
Подарок за:
мајка / девојка / сопруга / ќерка / пријател

Избор на купувачот