50pcs/многу Пред рамка со топла лепак За iPhone 6 плус 5.5 LCD Екран на Допир Собранието Средината Рамка Рамки на екранот на држачот за Домување
Ново

50pcs/многу Пред рамка со топла лепак За iPhone 6 плус 5.5 LCD Екран на Допир Собранието Средината Рамка Рамки на екранот на

DEN 1534.00
DEN 1631.52

Во форма достапна за нарачката

Пред рамка со топла лепак За i Phone 6 плус LCD Екран на Допир Собранието Средината Рамка Рамки на екранот на држачот за Домување
Внимание мојот пријател топла лепак рамката треба да се користи топла лепак машина може да го стави на LCD , ви благодариме
Карактеристики :
1.100% на нови објекти.Висок квалитет
2.Замена на делови за вашиот скршен/штета/неработни lcd рамка рамки со топла лепак
3.Боја : Црна/Бела.Ве молиме да ни кажете боја треба кога ќе го поставите цел, или ќе изберете боја по случаен избор за вас.ви благодариме.
Слики кои покажуваат на нашата продавница е да се преземат од страна на Easygo врз основа на вистинските производи. Бидејќи на различни
осветленоста, сликите се само за информација, да ги преземе практичност како стандард. Некои производи имаат различни бои,
ве молиме контактирајте со нас или оставете порака пред донесувањето на спорот.
1. Предмети ќе биде транспортирана со следење на број со 2-3 работни дена по вашата исплата расчисти на Aliexpress.
2. Ние брод на адресата која е предвидено од страна Aliexpress, па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за е точен и ажуриран.
3. Ние ќе ви обезбедиме со ажурирани превозот цена по вашето барање. Следново е
проценето време на испорака за различни превозот методи.
DHL, UPS-от, EMS и FEDEX : за 3-7 работни дена.
Препорачана пошта : околу 10-30 дена.
Ве молиме да се свесни дека за време на испорака ќе трае подолго поради можни инспекција од сопствени
властите. Општо земено, земјите како што се Русија, Бразил ќе потрае подолго за да добиете пакет.
Почитувани вредност обичај, кога ќе добиете предмети од вашата нарачка во рок од 24 часа, ве молиме внимателно проверете дали има било какви
предмети се оштети или неточни количина доставени во вашата нарачка. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни
повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги разреши евентуалните грешки и недостиг на количеството кога сте на шопинг со нас.
1. Сите електронски предмети ќе бидат тестирани пред превозот надвор се обезбеди квалитет.
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат на производи. Ние или ќе наплата или да го замени по приемот на неисправни
објекти. Корисниците се одговорни за враќање превозот цена.
1. Вашето задоволство е наша извршување! Ние ќе се потрудиме да обезбеди дополнителни услуги до вас.
2. Повратни информации е со појадок за шампион. Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој и
мерач на тоа како ние се прави. Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашата
производи и услуги.

Главните својства

боја:
одделение ААА бела, одделение ААА црна, АА бела, АА црна, бела, црна
дизајн:
Бар
Бренд Име:
OMEVE
Број На Модел На:
За iPhone 6 Плус 5.5 инчен
Компатибилен Бренд:
Apple iPhone
Материјал:
Пластични
Име:
топла лепак рамка за iphone
Други име:
рамка со топла лепак

Избор на купувачот