Најновите Тетоважа Подножјето На Возилото Прекинувач За Тетоважа Машина Материјали
Ново

Најновите Тетоважа Подножјето На Возилото Прекинувач За Тетоважа Машина Материјали

DEN 456.00
DEN 479.52

Во форма достапна за нарачката


Најновите Тетоважа Подножјето На Возилото Прекинувач За Тетоважа Машина Материјали
Спецификации :
Тетоважа енергија-снабдувањето со нога-префрлете се на возилото
Не-пропадна, анти-marring база
Ултра ниска профил дизајн е лесно на глуждот и обезбедува врвен машина за контрола
6.5' мозок и стандард 1/4" фоно-приклучок
На возилото мерки околу 7cm долго, 2.8 см широк ,2.8 цм висок &1.2 см висок
Пакет содржи : 1 x Подножјето на Возилото

Главните својства

Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Бренд Име:
DRAGONHAWK
Број На Модел На:
WE046
Тип:
тетоважа напојување
is_customized:
Yes
боја:
Црна
Тежина:
83.88g
Материјал:
Пластични

Избор на купувачот