НОВА ЗА MELCO TECHNOREX MMF-12D24DS-RM1 ЗА Мицубиши A740 Фреквенција конвертор CA1619H01 12038 24V 0.36 НА вентилаторот за ладење
Ново

НОВА ЗА MELCO TECHNOREX MMF-12D24DS-RM1 ЗА Мицубиши A740 Фреквенција конвертор CA1619H01 12038 24V 0.36 НА вентилаторот за ладење

DEN 1296.00
DEN 1439.52

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Бренд Име:
Делта

Избор на купувачот